Астана қаласы маслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 239/32-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қазанда № 30051 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Астана қаласының маслихаты ШЕШТІ:
1. Мыналардың:
"Астана қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидалары туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 448/62-V шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 999 болып тіркелген);
"Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 448/62-V "Астана қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 20 шілдедегі № 169/21-VI шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1127 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатның хатшысы
Е. Каналимов

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 30 сентября 2022 года № 239/32-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2022 года № 30051
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
решение от 23 декабря 2015 года № 448/62-V "О правилах отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 999);
решение от 20 июля 2017 года № 169/21-VI "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 23 декабря 2015 года № 448/62-V "О правилах отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1127).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Астаны Е. Каналимов