Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 6С-19-9 "Ақмола облысы бойынша Тексеру комиссиясы төрағасының қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 7С-15-16 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27273 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "Ақмола облысы бойынша Тексеру комиссиясы төрағасының қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 16 наурыздағы № 6С-19-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6532 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
М.Балпан

О признании утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 6С-19-9 "Об утверждении Методики оценки деятельности председателя Ревизионной комиссии по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 15 марта 2022 года № 7С-15-16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27273
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности председателя Ревизионной комиссии по Акмолинской области" от 16 марта 2018 года № 6С-19-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6532).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
М.Балпан