"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 14 наурыздағы № А-3/121 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 сәуірде № 27400 болып тіркелді
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6173 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 14 наурыздағы
№ А-3/121 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 27 қазандағы
№ А-11/489 қаулысымен
бекітілді
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізім
Балық шаруашылығы су айдындарының атаулары
Алаңы (гектар, километр)
Ақкөл ауданы
1
Көктеке көлі
188 гектар
2
Кемеркөл көлі
203 гектар
3
Қамысты 1 көлі
132 гектар
4
Ұлжығылған көлі
202 гектар
5
Бегачевская бөгеті
302 гектар
6
Балықты көлі
293 гектар
7
Ақсуат бөгеті
170 гектар
8
Тасмола тоғаны
131 гектар
9
Жарлыкөл көлі
170 гектар
10
Еңбек көлі
57 гектар
11
Голубая Нива бөгеті
123 гектар
12
Кировская бөгеті
217 гектар
13
Димитрово көлі
160 гектар
14
Сухое көлі
90 гектар
15
Сабулдин көлі
14 гектар
16
Қасықкөл көлі
74 гектар
17
Қамысты 3 көлі
204 гектар
18
Кенжеғалы көлі
985 гектар
19
Селеті су қоймасының №4 учаскесі
488 гектар
20
Кутус көлі
153 гектар
21
Тасқұдық көлі
21 гектар
22
Красноборское су қоймасы
469 гектар
23
Каменка бөгеті
68 гектар
24
Кеңес су қоймасы
45 гектар
25

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № А-11/489 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 14 марта 2022 года № А-3/121. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27400
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 27 октября 2017 года № А-11/489 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6173) следующее изменение:
перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской
области от 14 марта
2022 года № А-3/121
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 27 октября 2017 года
№ А-11/489
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения
Наименование рыбохозяйственных водоемов
Площадь (гектар, километр)
Аккольский район
1
Озеро Коктеке
188 гектаров
2
Озеро Кемерколь
203 гектара
3
Озеро Камышное 1
132 гектара
4
Озеро Улжыгылган
202 гектара
5
Плотина Бегачевская
302 гектара
6
Озеро Балыкты
293 гектара
7
Плотина Аксуат
170 гектаров
8
Пруд Тасмола
131 гектар
9
Озеро Жарлыколь
170 гектаров
10
Озеро Енбек
57 гектаров
11
Плотина Голубая Нива
123 гектара
12
Плотина Кировская
217 гектаров
13
Озеро Димитрово
160 гектаров
14
Озеро Сухое
90 гектаров
15
Озеро Сабулдин
14 гектаров
16
Озеро Касыкколь
74 гектара
17
Озеро Камышное 3
204 гектара
18
Озеро Кенжегалы
985 гектаров
19
Селетинское водохранилище участок №4
488 гектаров
20
Озеро Кутус
153 гектара
21
Озеро Таскудук
21 гектар
22
Красноборское водохранилище
469 гектаров
23
Плотина Каменка
68 гектаров
24
Кенесское водохранилище
45 гектаров
25