Қосшы қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 02-183 қаулысымен. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қыркүйекте № 29732 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Қосшы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қосшы қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қосшы қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласының әкімі Г.Касенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қосшы қаласының
аумақтық сайлау
комиссиясы
Қосшы қаласы әкімдігінің

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Косшы
Постановление акимата города Косшы Акмолинской области от 20 сентября 2022 года № 02-183. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2022 года № 29732.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Косшы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Косшы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Косшы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Косшы Г.Касенов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Косшы
Приложение к постановлению
акимата города Косшы

2022 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 02-183 қаулысына
қосымша
Қосшы қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 24.05.2023 № 02-113 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Орналастыру орны
1.
Лесная поляна шағын ауданы, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімі Қосшы қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында
2.
Республика көшесі, Ақмола облысының "Қосшы қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
3.
Республика көшесі, "Казахстанская социально-медицинская компания "Жанұя" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің медициналық орталығы ғимаратының оң жағында
4.
Жолмағанбет Қалиев көшесі, "Тойхана Айгерім" ғимаратының оң жағында
5.
Республика көшесі, "Toihana Aruzhan Plaza Restaurant" ғимаратының оң жағында
6.
Лесная поляна шағын ауданы, "Минимаркет Экомаркет" аялдамасының оң жағында
7.
Лесная поляна шағын ауданы, "Лесная поляна тұрғын алабы" аялдамасының оң жағында
8.
Тайтөбе ауылы, Кенесары хан көшесі, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімі Тайтөбе ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында.

от 20 сентября 2022 года
№ 02-183
Места размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Косшы
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата города Косшы Акмолинской области от 24.05.2023 № 02-113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение
1.
Микрорайон Лесная поляна, справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Косшы Отдела образования по городу Косшы Управления образования Акмолинской области"
2.
Улица Республики, слева от здания государственного учреждения "Аппарат акима города Косшы" Акмолинской области
3.
Улица Республики, справа от здания медицинского центра товарищества с ограниченной ответственностью "Казахстанская социально-медицинская компания "Жанұя"
4.
Улица Жолмаганбета Калиева, справа от здания "Тойхана Айгерім"
5.
Улица Республики, справа от здания "Toihana Aruzhan Plaza Restaurant"
6.
Микрорайон Лесная поляна, справа от остановки "Минимаркет Экомаркет"
7.
Микрорайон Лесная поляна, справа от остановки "Жилой массив Лесная поляна"
8.
Село Тайтобе, улица Кенесары хана, справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тайтобе отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".