"Ақмола облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асырудың қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № А-9/427 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № А-11/556 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 қарашада № 30690 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 17 қазандағы № А-10/487 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.10.2024 № А-10/487 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асырудың қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № А-9/427 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7376 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Ақмола облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асырудың қағидаларында:
34-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) көрсетілген талаптардың біреуіне сәйкестігі:
Ақмола облысының аумағында азық-түлік тауарларын тиісті сақтауға және азық-түлік тауарларымен сатып алу және өзге де операцияларды орындауға арналған сауда-логистикалық инфрақұрылымның және/немесе қойма құрылыстарының немесе арнайы жабдығы бар басқа да үй-жайлардың болуы;
Комиссия айқындайтын тізбеге сәйкес Ақмола облысының аумағындағы көтерме немесе бөлшек сауда кәсіпорнында (бөлшек сауда объектілері желісінде) әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатуды жүзеге асыру;
Комиссия айқындайтын тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасының аумағында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын өндіруді жүзеге асыру.
Кәсіпкерлік субъектісі осы тармақта белгіленген талаптарға сәйкес растайтын құжаттарды ұсынады.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 6 сентября 2019 года № А-9/427 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 24 ноября 2022 года № А-11/556. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2022 года № 30690. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 17 октября 2024 года № А-10/487
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 17.10.2024 № А-10/487 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Акмолинской области" от 6 сентября 2019 года № А-9/427 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7376) следующее изменение:
в правилах реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Акмолинской области:
подпункт 3) пункта 34 изложить в новой редакции:
"3) соответствие одному из перечисленных требований:
наличие торгово-логистической инфраструктуры и/или складских сооружений или других помещений со специальным оборудованием, предназначенных для надлежащего хранения продовольственных товаров и выполнения закупочных и иных операций с продовольственными товарами на территории Акмолинской области;
осуществление реализации в оптовом или розничном (сети розничных объектов) торговом предприятии на территории Акмолинской области социально значимых продовольственных товаров согласно перечню, определяемому Комиссией;
осуществление производства на территории Республики Казахстан социально значимых продовольственных товаров согласно перечню, определяемому Комиссией.
Субъект предпринимательства представляет документы, подтверждающие соответствие требованиям, установленные настоящим пунктом.".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев