Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 1 тамыздағы № 85/17-7 "Қосшы қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 116/23-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қарашада № 30816 болып тіркелді
Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосшы қаласы мәслихатының "Қосшы қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2022 жылғы 1 тамыздағы № 85/17-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28981 тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі тақырыбына өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы
мәслихатының хатшысы
Б.Ибраев

О внесении изменения в решение маслихата города Косшы от 1 августа 2022 года № 85/17-7 "Об утверждении тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Косшы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 23 ноября 2022 года № 116/23-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2022 года № 30816
Маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Косшы "Об утверждении тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Косшы" от 1 августа 2022 года № 85/17-7 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28981), следующее изменение:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Косшы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Косшы
Б.Ибраев