Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № С-19/8 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Көкшетау қаласының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 15 ақпандағы № С-14/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 ақпанда № 26880 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Көкшетау қаласының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № С-19/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6522 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Р.Калишев

О признании утратившим силу решения Кокшетауского городского маслихата от 20 марта 2018 года № С-19/8 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения города Кокшетау не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 15 февраля 2022 года № С-14/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 февраля 2022 года № 26880
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения города Кокшетау не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан" от 20 марта 2018 года № С-19/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6522).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
Р.Калишев