Ақкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № С 18-4 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Ақкөл ауданы шекарасындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 ақпандағы № С 16-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 ақпанда № 26898 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Ақкөл ауданы шекарасындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 14 ақпандағы № С 18-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6430 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Салыбекова

О признании утратившим силу решения Аккольского районного маслихата от 14 февраля 2018 года № С 18-4 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Аккольского района"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2022 года № С 16-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 февраля 2022 года № 26898
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аккольского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Аккольского района" от 14 февраля 2018 года № С 18-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6430).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова