Ақкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № С 19-4 "Ақкөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 ақпандағы № С 16-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 ақпанда № 26899 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілері туралы" Заңына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының "Ақкөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 12 наурыздағы № С 19-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6497 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Салыбекова

О признании утратившим силу решения Аккольского районного маслихата от 12 марта 2018 года № С 19-4 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аккольского районного маслихата"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2022 года № С 16-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 февраля 2022 года № 26899
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аккольского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аккольского районного маслихата" от 12 марта 2018 года № С 19-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6497).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова