Ақмола облысы Ақкөл ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын жолдар тізбесінің, атауларының және индекстерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № А-12/300 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31445 болып тіркелді
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 3-бабының 7-тармағына, 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақмола облысы Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Ақкөл ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі Ю.Курушин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының
жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары
басқармасы"
Ақмола облысы Ақкөл ауданы
әкімдігінің

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Аккольского района Акмолинской области
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 27 декабря 2022 года № А-12/300. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31445
В соответствии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Аккольского района Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Аккольского района Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккольского района Ю.Курушин
"СОГЛАСОВАНО"
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Акмолинской области"
Приложение
к постановлению
Акимата Аккольского
района Акмолинской области