Аршалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № А-367 "Аршалы ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № А-94 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 сәуірде № 27783 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № А-367 "Аршалы ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6340 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Аршалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі А.Байманов

О признании утратившим силу постановления акимата Аршалынского района от 26 декабря 2017 года № А-367 "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Аршалынском районе"
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 20 апреля 2022 года № А-94. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2022 года № 27783
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аршалынского района от 26 декабря 2017 года № А-367 "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Аршалынском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6340).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аршалынского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аршалынского района А.Байманов