Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-4/173 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 10 тамыздағы № а-8/196 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 тамызда № 29132 болып тіркелді
Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-4/173 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7157 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Атбасар ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 2-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін әкім орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Калжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының аумақтық
сайлау комиссиясы
Атбасар ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 25 апреля 2019 года № а-4/173 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 10 августа 2022 года № а-8/196. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2022 года № 29132
Акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атбасарского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 25 апреля 2019 года № а-4/173 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7157), следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Атбасарского района";
приложение 1 указанного постановления, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 2 к указанному постановлению исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атбасарского района А.Калжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия Атбасарского района
Приложение
к постановлению акимата
Атбасарского района

2022 жылғы 10 тамыздағы
№ а-8/196 қаулысына
қосымша
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 25 сәуірдегі
№ а-4/173 қаулысына
1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
2
Атбасар қаласы, Макарин көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
3
Атбасар қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі ("Быцань С.И." жеке кәсіпкердің ғимаратына қарам-қарсы)
4
Атбасар қаласы, Х.Қошанбаев көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 8 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
5

от 10 августа 2022 года
№ а-8/196
Приложение 1
к постановлению акимата
Атбасарского района
от 25 апреля 2019 года
№ а-4/173
Места для размещения агитационных печатных материалов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Город Атбасар, улица Женис (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
2
Город Атбасар, улица Макарина (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
3
Город Атбасар, улица Ч.Валиханова (напротив здания индивидуального предпринимателя "Быцань С.И.")
4
Город Атбасар, улица Х.Кошанбаева (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
5

Атбасар қаласы, № 1 шағын ауданы ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
6
Атбасар қаласы, Ағыбай батыр көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазынашылық коммуналдық кәсіпорынның ғимаратына қарама-қарсы)
7
Атбасар қаласы, Х.Қошанбаев көшесі (Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мамандандырылған Атбасар балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында)
8
Атбасар қаласы, Казахстанская көшесі (Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Атбасар су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимаратына қарама-қарсы)
9
Атбасар қаласы, Озерная көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жағында)
10
Атбасар қаласы, Мир көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 6 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
11
Атбасар қаласы, № 1 шағын ауданы (Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, аграрлық-индустриялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимаратына қарама-қарсы)
12
Покровка ауылдық округі, Покровка ауылы, Жастар көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Покровка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
13
Полтавка ауылдық округі, Полтавка ауылы, Абай көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Полтавка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жағында)
14
Полтавка ауылдық округі, Титовка ауылы, Достық көшесі ("Полтавка-2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына қарама-қарсы)
15
Борисовка ауылы, Бейбітшілік көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазынашылық коммуналдық кәсіпорнының Борисовка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының оң жағында)
16
Покровка ауылдық округі, Садовый ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Садовый ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында)
17
Новосельский ауылдық округі, Новосельский ауылы, Мәдениет көшесі ("Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазынашылық коммуналдық кәсіпорнының Новосельский ауылдық мәдениет үйінің ғимаратына қарама-қарсы)
18
Макеевка ауылдық округі, Шуйский ауылы, Михаил Довжик атындағы көшесі ("Шуйское-XXI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің автоматтандырылған телефон станциясы ғимаратына қарама-қарсы)
19
Бастау ауылдық округі, Бастау ауылы, Байғара көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Бастау ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
20
Мариновка ауылдық округі, Мариновка ауылы, Жеңіс көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Мариновка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының оң жағында)
21
Мариновка ауылдық округі, Адыр станциясы, Есіл көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Адыр станциясының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында)
22
Мариновка ауылдық округі, Бейіс Хазірет ауылы, Орталық көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Бейіс Хазірет ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
23
Тельман ауылдық округі, Тельман ауылы, Ынтымақ көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазынашылық коммуналдық кәсіпорнының Тельман ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының сол жағында)
24
Тельман ауылдық округі, Поповка ауылы, Жеңіс көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазынашылық коммуналдық кәсіпорнының Поповка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының оң жағында)
25
Ярославка ауылдық округі, Тимашевка ауылы, Гагарин көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Тимашевка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
26
Ярославка ауылдық округі, Калиновка ауылы, Еңбек көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Родионовка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
27
Ярославка ауылдық округі, Магдалиновка ауылы, Орталық көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Магдалиновка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жағында)
28
Сергеевка ауылдық округі, Сергеевка ауылы, Көкше көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Сергеевка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратына қарама-қарсы)
29
Сергеевка ауылдық округі, Ащыкөл ауылы, Женіс көшесі ("Ермек-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына қарама-қарсы)
30
Сергеевка ауылдық округі, Самарка ауылы, Мектеп көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Самарка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жағында)
31
Ақан Құрманов ауылдық округі, Ақан Құрманов ауылы, Болашақ көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Ақан Құрманов ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында)
32
Шұңқыркөл ауылдық округі, Новомариновка ауылы, Целинная көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Ново-Мариновка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында)
33
Шұңқыркөл ауылдық округі, Сочинский ауылы, Бейбітшілік көшесі ("Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Сочинский ауылдық мәдениет үйінің ғимаратына қарама-қарсы
34
Сепе ауылы, Орталық көшесі ("Сепе-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына қарама-қарсы)
35
Сепе ауылдық округі, Есенгелді ауылы, Тың көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Есенгелді ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)

Город Атбасар, микрорайон № 1 (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
6
Город Атбасар, улица Агыбай батыра (напротив здания государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
7
Город Атбасар, улица Х.Кошанбаева (справа от здания коммунального государственного учреждения "Специализированная Атбасарская детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Акмолинской области)
8
Город Атбасар, улица Казахстанская (напротив здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района)
9
Город Атбасар, улица Озерная (слева от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
10
Город Атбасар, улица Мира (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
11
Город Атбасар, микрорайон № 1 (напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Аграрно-индустриальный колледж, город Атбасар, Атбасарский район" при управлении образования Акмолинской области)
12
Покровский сельский округ, село Покровка, улица Жастар (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Покровка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
13
Полтавский сельский округ, село Полтавка, улица Абая (слева от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Полтавка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
14
Полтавский сельский округ, село Титовка, улица Достык (напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Полтавка-2")
15
Село Борисовка, улица Бейбитшилик (справа от здания Борисовского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
16
Покровский сельский округ, село Садовое, улица Ыбырая Алтынсарина (справа от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Садовое отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
17
Новосельский сельский округ, село Новосельское, улица Мадениет (напротив здания Новосельского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры")
18.
Макеевский сельский округ, село Шуйское, улица имени Михаила Довжика (напротив здания автоматической телефонной станции товарищества с ограниченной ответственностью "Шуйское-XXI")
19
Сельский округ Бастау, село Бастау, улица Байгара (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Бастау отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
20
Мариновский сельский округ, село Мариновка, улица Женис (справа от здания Мариновского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
21
Мариновский сельский округ, станция Адыр, улица Есил (справа от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа станции Адыр отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
22
Мариновский сельский округ, село Бейса Хазирета, улица Орталык (напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Бейс-Хазрет отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
23
Тельманский сельский округ, село Тельмана, улица Ынтымак (слева от здания Тельманского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
24
Тельманский сельский округ, село Поповка, улица Женис (справа от здания Поповского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
25
Ярославский сельский округ, село Тимашевка, улица Гагарина (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тимашевка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
26
Ярославский сельский округ, село Калиновка, улица Енбек (напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Родионовка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
27
Ярославский сельский округ, село Магдалиновка, улица Орталык (слева от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Магдалиновка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
28
Сергеевский сельский округ, село Сергеевка, улица Кокше (напротив здания Сергеевского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
29
Сергеевский сельский округ, село Ащиколь, улица Женис (напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Ермек-Агро")
30
Сергеевский сельский округ, село Самарка, улица Мектеп (слева от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Самарка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
31
Сельский округ Акана Курманова, село Акана Курманова, улица Болашак (справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акана Курманова отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
32
Шункыркольский сельский округ, село Новомариновка, улица Целинная (справа от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Ново-Мариновка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
33
Шункыркольский сельский округ, село Сочинское, улица Бейбитшилик (напротив здания Сочинского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры"
34
Село Сепе, улица Орталык (напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Сепе-1")
35
Сепеевский сельский округ, село Есенгельды, улица Тын (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Есенгельды отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")