Атбасар ауданы Мариновка ауылдық округінің Бейс Хазирет ауыл аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Мариновка ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 1 шілдедегі № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 шілдеде № 28766 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес Атбасар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 1 маусымдағы № 01-28-238 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Атбасар ауданы Мариновка ауылдық округінің Бейс Хазирет ауыл аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешімнің алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ж.Калиев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Бейс Хазирет Мариновского сельского округа Атбасарского района
Решение акима Мариновского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 1 июля 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2022 года № 28766
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Атбасарского района от 1 июня 2022 года № 01-28-238, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Бейса Хазирета Мариновского сельского округа Атбасарского района, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Ж.Калиев