Астрахан ауданының ауылдық елді мекендердерінің және Астрахан ауылының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-34-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31310 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 11-бабындағы 1-тармаққа сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астрахан ауылы мен Астрахан ауданының ауылдық елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері, осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Астрахан аудандық мәслихатының хатшысы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 7С-34-6 шешіміне
1 қосымша
Астрахан ауылындағы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
аймақ нөмірі
бағалау аймақтарының шекаралары
түзету коэффициенттері
І
Астрахан ауылының орталық бөлігін алып жатыр. Солтүстік жағынан Мұхтар Әуезов көшесімен, шығыстан Абылайхан көшесімен, оңтүстіктен Ыбырай Алтынсарин көшесімен және батыстан Интернациональный тұйық көшесімен.
2,0
II
Астрахан ауылының орталық бөлігін алып жатыр. Солтүстік жағынан Мұхтар Әуезов көшесімен, одан кейін Мир және Әл-Фараби көшелерімен, шығыстан Сәкен Сейфуллин көшесімен, оңтүстіктен Бостандық көшесімен, содан кейін Панфилов және Ыбырай Алтынсарин көшелерімен және батыстан Абылайхан көшесі бойынша.
1,9
III
Солтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағынан ауыл шекарасы бойынша, шығыстан Сәкен Сейфуллин көшесі бойынша, оңтүстіктен Әл-Фараби көшесі бойынша, одан кейін Мир және Мұхтар Әуезов көшелері бойынша, батыстан Абылайхан көшесі бойынша
1,7
IV
Солтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Солтүстік және солтүстік-батыс жағынан ауыл шекарасымен, шығыстан Абылайхан көшесімен, одан кейін Мұхтар Әуезов және Ыбырай Алтынсарин көшелерімен, оңтүстіктен және батыстан Есіл өзені бойынша.
1,6
V
Оңтүстік бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағынан Ыбырай Алтынсарин көшесімен, одан кейін Панфилов және Бостандық көшелерімен, шығыстан Сәкен Сейфуллин көшесімен, оңтүстік және батыстан ауыл шекарасымен және Есіл өзені бойынша.
1,6
VI
Батыс бөлігінде орналасқан және Васильевка СТФ және Васильевка МТФ екі көшесін білдіреді.
1,5
VII
Ауылдың солтүстік бөлігінде орналасқан және бас жоспар бойынша перспективалы тұрғын үй құрылысын білдіреді.
1,4
VIII
Ауылдың оңтүстік бөлігінде орналасқан және бас жоспар бойынша перспективалы тұрғын үй құрылысын білдіреді.
1,0
Астрахан аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 7С-34-6 шешіміне
2 қосымша
Астрахан ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
аймақ нөмірі
бағалау аймақтарының шекаралары
түзету коэффициенттері
І
Жалтыр ауылы, Жалтыр ауылдық округі
2,0
Новочеркасск ауылы, Новочеркасск ауылдық округі
2,0
Петровка ауылы, Николаев ауылдық округі
2,0
Старый Колутон ауылы, Старый Колутон ауылдық округі
1,8
II
ЗелҰное ауылы, Есіл ауылдық округі
1,6
Жаңа-Тұрмыс ауылы, Қызылжар ауылдық округі
1,6
Өндіріс ауылы, Новочеркасск ауылдық округі
1,5
Первомай ауылы, Первомай ауылдық округі
1,5
Приишимка ауылы, Первомай ауылдық округі
1,3
Новый Колутон ауылы Острогорск ауылдық округі
1,3
Колутон ауылы, Колутон ауылдық округі
1,3
Ұзынкөл ауылы, Ұзынкөл ауылдық округі
1,3
III
Каменка ауылы
1,2
Жамбыл ауылы, Николаев ауылдық округі
1,2
Өрнек ауылы, Николаев ауылдық округі
1,2
Камышенка ауылы, Первомай ауылдық округі
1,2
Шілікті ауылы, Есіл ауылдық округі
1,1
Жарсуат ауылы, Жалтыр ауылдық округі
1,1
Акимовка ауылы, Қызылжар ауылдық округі
1,1
Оксановка ауылы, Қызылжар ауылдық округі
1,1
Лозовое ауылы, Первомай ауылдық округі
1,1
Ковыленка ауылы, Старый Колутон ауылдық округі
1,1
Қоскөл ауылы, Старый Колутон ауылдық округі
1,1
Жаңабірлік ауылы, Астрахан ауылдық округі
1,0
Тобылжан ауылы, Астрахан ауылдық округі
1,0
Степное ауылы, Есіл ауылдық округі
1,0
Ақбейіт ауылы, Жалтыр ауылдық округі
1,0
Ягодное ауылы, Жалтыр ауылдық округі
1,0
Қаракөл ауылы, Острогорск ауылдық округі
1,0
Еңбек ауылы, Старый Колутон ауылдық округі
1,0
Бірлік ауылы, Колутон ауылдық округі
1,0
Алғабас ауылы, Ұзынкөл ауылдық округі
1,0
Бұлақты ауылы, Ұзынкөл ауылдық округі
1,0

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Астраханка и сельских населенных пунктов Астраханского района
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2022 года № 7С-34-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31310
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Астраханка и сельских населенных пунктов Астраханского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Астраханского районного маслихата М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 22 декабря
2022 года № 7С-34-6
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Астраханка
номер зоны
границы оценочных зон
поправочные коэффициенты
І
Занимает центральную часть села Астраханка. С северной стороны по улице Мухтара Ауэзова, с восточной по улице Абылайхана, с южной по улице Ибрая Алтынсарина и с западной по переулку Интернациональный.
2,0
II
Занимает центральную часть села Астраханка. С северной стороны по улице Мухтара Ауэзова, затем по улице Мира и Аль-Фараби, с восточной по улице Сакена Сейфуллина, с южной по улице Бостандык, затем по улице Панфилова и Ибрая Алтынсарина и с западной по улице Абылайхана.
1,9
III
Расположена в северо-восточной части. С северной стороны по границе села, с восточной по улице Сакена Сейфуллина, с южной по улице по улице Аль-Фараби, затем по улице Мира и Мухтара Ауэзова, с западной по улице Абылайхана
1,7
IV
Расположена в северо-западной части. С северной и северо-западной стороны по границе села, с восточной по улице Абылайхана, затем по улице Мухтара Ауэзова и Ибрая Алтынсарина, с южной и с западной по реке Ишим.
1,6
V
Расположена в южной части. С северной стороны по улице Ибрая Алтынсарина, затем по улице Панфилова и Бостандык, с восточной по улице Сакена Сейфуллина, с южной и с западной по границе села и по реке Ишим.
1,6
VI
Расположена в западной части и представляет две улицы СТФ Васильевка и МТФ Васильевка.
1,5
VII
Расположена в северной части села и представляет перспективную жилую застройку по генплану.
1,4
VIII
Расположена в южной части села и представляет перспективную жилую застройку по генплану.
1,0
Приложение 2 к решению
Астраханского районного
маслихата от 22 декабря
2022 года № 7С-34-6
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Астраханского района
номер зоны
границы оценочных зон
поправочные коэффициенты
І
Село Жалтыр, Жалтырский сельский округ
2,0
Село Новочеркасское, Новочеркасский сельский округ
2,0
Cело Петровка, Николаевский сельский округ
2,0
Село Старый Колутон, Староколутонский сельский округ
1,8
II
Село Зеленое, Есильский сельский округ
1,6
Село Жана-Турмыс, Кызылжарский сельский округ
1,6
Село Ондирис, Новочеркасский сельский округ
1,5
Село Первомайка, Первомайский сельский округ
1,5
Село Приишимка, Первомайский сельский округ
1,3
Новый Колутон, Острогорский сельский округ
1,3
Село Колутон, Колутонский сельский округ
1,3
Село Узунколь, Узункольский сельский округ
1,3
III
Село Каменка
1,2
Село Жамбыл, Николаевский сельский округ
1,2
Село Орнек, Николаевский сельский округ
1,2
Село Камышенка, Первомайский сельский округ
1,2
Село Шиликти, Есильский сельский округ
1,1
Село Жарсуат, Жалтырский сельский округ
1,1
Село Акимовка, Кызылжарский сельский округ
1,1
Село Оксановка, Кызылжарский сельский округ
1,1
Село Лозовое, Первомайский сельский округ
1,1
Село Ковыленка, Староколутонский сельский округ
1,1
Село Косколь , Староколутонский сельский округ
1,1
Село Жанабирлик, Астраханский сельский округ
1,0
Село Таволжанка, Астраханский сельский округ
1,0
Село Степное, Есильский сельский округ
1,0
Село Акбеит, Жалтырский сельский округ
1,0
Село Ягодное, Жалтырский сельский округ
1,0
Село Караколь, Острогорский сельский округ
1,0
Село Енбек, Староколутонский сельский округ
1,0
Село Бирлик, Колутонский сельский округ
1,0
Село Алгабас, Узункольский сельский округ
1,0
Село Булакты, Узункольский сельский округ
1,0