Астрахан ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31342 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Астрахан ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8449 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында № 178, № 179, № 180, № 185, № 186 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 178 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Астрахан ауылы, Абылайхан көшесі, 1, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Астрахан ауылы, Агротехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Астрахан ауылының аумағы, көшелер: Лукавский - 1а, 1б, 1в, 3, 7, 9, 11; Маяковский - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Комаров - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16; Мәншүк Мәметова - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Амангелді Иманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Абай Қүнанбаев - 2, 4, 6, 8, 10; Даулеткерей - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Есіл - 1, 2, 4, 4а, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Набережная - 2, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Абылайхан көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58; Жапархан Асайынов - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17 а, 19 а, 20, 20а, 23; Панфилов - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Құрманғазы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Мир - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 76; Стадионная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; Сәкен Сейфуллин - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17, 19, 20, 20а; Әл Фараби - 94, 96, 98, 99, 100, 101; Достық - 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 125, 125а, 125б, 127; Победа – 74,76, 76а, 93, 95, 97, 97а, 99, 101; Молодежная - 37а, 39, 41а; Пушкин - 44, 46, 48, 50, 55, 57, 59, 61.";
"№ 179 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима Астраханского района от 27 апреля 2021 года № 5 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Астраханского района Акмолинской области от 28 декабря 2022 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31342
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Астраханского района "Об образовании избирательных участков" от 27 апреля 2021 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8449) следующие изменения:
в приложении к указанному решению избирательные участки № 178, № 179, № 180, № 185, № 186 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 178
Местонахождение участка: село Астраханка, улица Абылайхана, 1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Агротехнический колледж, село Астраханка" при управлении образования Акмолинской области.
Граница: территория села Астраханка, улицы: Лукавского - 1а, 1б, 1в, 3, 7, 9, 11; Маяковского - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Комарова - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16; Маншук Маметовой - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Амангельды Иманова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Абая Кунанбаева - 2, 4, 6, 8, 10; Даулеткерея - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Есильская - 1, 2, 4, 4а, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Набережная - 2, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Абылайхана - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58; Жапархана Асаинова - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19а, 20, 20а, 23; Панфилова - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Курмангазы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Мира - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 76; Стадионная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; Сакена Сейфуллина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17, 19, 20, 20а; Аль Фараби - 94, 96, 98, 99, 100, 101; Достык - 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 125, 125а, 125б, 127; Победы - 74, 76, 76а, 93, 95, 97, 97а, 99, 101; Молодежная - 37а, 39, 41а; Пушкина - 44, 46, 48, 50, 55, 57, 59, 61.";
"Избирательный участок № 179

Учаскенің орналасқан жері: Астрахан ауылы, Әл Фараби көшесі, 64, "Ақмола облысы білім басқармасының Астрахан ауданы бойынша білім бөлімі Астрахан ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Астрахан ауылының аумағы, көшелер: Ыбырай Алтынсарин - 52, 54, 58, 60, 62, 75, 77, 81, 87, 89; Әл Фараби көшесі - 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 75а, 77, 79, 80б, 81, 82, 86, 87, 89, 91, 93, 95; Мұхтар Ауезов - 82, 84, 88, 92, 98, 100, 106, 107, 107а, 107б, 107в, 108, 109а, 109б, 109в, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133в; Бөгенбай Батыр - 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43; Достық - 70, 70а, 72, 72а, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121; Победа - 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Молодежная - 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45; Пушкин - 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Абылайхан - 41, 43, 49, 60, 61, 62, 62а, 66, 68, 70,72, 74, 80, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 102, 102а; Жапархан Асайынов - 22, 24, 27, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 51а, 52, 53, 54, 57, 59; Бостандық - 2, 3, 4, 7, 9,10, 11, 12, 14, 16, 17, 23, 26, 29; Панфилов - 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32 , 33,34, 36, 38, 39,40, 41, 43, 46, 48, 49, 49а, 52, 54, 55, 56, 58, 60; Құрманғазы - 18, 20, 21, 22 ,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 33, 34, 36, 39,40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56.";
"№ 180 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Астрахан ауылы, Әл Фараби көшесі, 48, Астрахан ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Астрахан аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Астрахан ауылының аумағы, көшелер: Ыбырай Алтынсарин - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 45а, 47, 49, 51, 55, 59, 61, 65, 69, 71; Әл Фараби көшесі - 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 47, 49, 55, 57; Мұхтар Ауезов - 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72а, 75, 76,79, 81, 87, 91, 93, 99, 101; Достық - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75; Бөгенбай Батыр - 3, 3а, 4, 5; Победа - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; Абылайхан - 53, 55, 57, 57а, 57б, 59, 63 ,75, 75а, 77, 77а, 79; Ахмет Байтұрсынов - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; Нұрмұхамбет Жазин - 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28б, 28в, 29, 32, 34, 36а; Бауыржан Момышұлы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Гагарин - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Мағжан Жұмабаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Қайыржан Жағанов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Речной тұйық көше - 3, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23; Школьный тұйық көше - 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25; Интернациональный тұйық көше - 5, 6, 8, 13, 14, 15, 17, 20; Совхозный тұйық көше - 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 18; 8 Марта тұйық көше - 4, 5, 6, 11, 12, 13; Қабдолла Әрсекеев тұйық көше - 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 19, 20, 22; 9 Май - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; Молодежная - 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 8б, 10, 10а; Пушкин - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; СТФ Васильевка - 1, 2, 3; МТФ Васильевка - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17.";
"№ 185 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: село Астраханка, улица Аль Фараби, 64, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Астраханка отдела образования по Астраханскому району управления образования Акмолинской области".
Граница: территория села Астраханка, улицы: Ибрая Алтынсарина - 52, 54, 58, 60, 62, 75, 77, 81, 87, 89; Аль Фараби - 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75а, 77, 79, 80б, 81, 82, 86, 87, 89, 91, 93, 95; Мухтара Ауезова - 82, 84, 88, 92, 98, 100, 106, 107, 107а, 107б, 107в, 108, 109а, 109б, 109в, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133в; Богенбая Батыра - 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43; Достык - 70, 70а, 72, 72а, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121; Победы - 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Молодежная - 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45; Пушкина - 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Абылайхана - 41, 43, 49, 60, 61, 62, 62а, 66, 68, 70,72, 74, 80, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 102, 102а; Жапархана Асаинова - 22, 24, 27, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 51а, 52, 53, 54, 57, 59; Бостандык - 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 23, 26, 29; Панфилова - 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 48, 49, 49а, 52, 54, 55, 56, 58, 60; Курмангазы - 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56.";
"Избирательный участок № 180
Местонахождение участка: село Астраханка, улица Аль Фараби, 48, здание государственного коммунального казенного предприятия "Астраханский районный дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Астраханского района.
Граница: территория села Астраханка, улицы: Ибрая Алтынсарина - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 45а, 47, 49, 51, 55, 59, 61, 65, 69, 71; Аль Фараби - 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 47, 49, 55, 57; Мухтара Ауезова - 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72а, 75, 76, 79, 81, 87, 91, 93, 99, 101; Достык - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75; Богенбая Батыра - 3, 3а, 4, 5; Победы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; Абылайхана - 53, 55, 57, 57а, 57б, 59, 63 ,75, 75а, 77, 77а, 79; Ахмета Байтурсынова - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; Нурмухамбета Жазина - 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28б, 28в, 29, 32, 34, 36а; Бауржана Момышулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Гагарина - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Магжана Жумабаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Каиыржана Жаганова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; переулок Речной - 3, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23; переулок Школьный - 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25; переулок Интернациональный - 5, 6, 8, 13, 14, 15, 17, 20; переулок Совхозный - 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 18; переулок 8 Марта - 4, 5, 6, 11, 12, 13; переулок Кабдоллы Арсекеева - 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 19, 20, 22; 9 Мая - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; Молодежная - 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 8б, 10, 10а; Пушкина - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; СТФ Васильевка - 1, 2, 3; МТФ Васильевка - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17.";
"Избирательный участок № 185

Учаскенің орналасқан жері: Жалтыр ауылы, Лев Гумилев көшесі, 26А, "Ақмола облысы білім басқармасының Астрахан ауданы бойынша білім бөлімі Жалтыр ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жалтыр ауылының аумағы, көшелер: Рақымжан Қошқарбаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28; Ахмет Байтұрсынұлы - 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29; Шоқан Уәлиханов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; Федор Достаевский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Жапархан Асаинов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Амангелді Иманов - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41; Достық - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Лев Гумилев - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Ынтымақ - 1, 2, 3, 4; Береке тұйық көшесі – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; Абай тұйық көшесі – 3; Құрманғазы -2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Первомайская – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54; Ыбырай Алтынсарин - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Лев Толстой - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32; Томирис - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 49, 51, 53, 55.";
"№ 186 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жалтыр ауылы, Жеңіс көшесі, 2А, Астрахан ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Астрахан аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жалтыр ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

Местонахождение участка: село Жалтыр, улица Лев Гумилев, 26А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Жалтыр отдела образования по Астраханскому району управления образования Акмолинской области".
Граница: территория села Жалтыр, улицы: Рақымжан Қошқарбаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28; Ахмет Байтұрсынұлы- 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29; Шокан Уалиханов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; Федор Достаевский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Жапархан Асаинов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Амангельды Иманова - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41; Достық - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Лев Гумилев - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Ынтымак - 1, 2, 3, 4; переулок Береке - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; переулок Абай - 3; Курмангазы - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Первомайская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54; Ыбырай Алтынсарин - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Лев Толстой - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32; Томирис - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 49, 51, 53, 55.";
"Избирательный участок № 186
Местонахождение участка: село Жалтыр, улица Жеңіс, 2А, здание Жалтырского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Астраханский районный дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Астраханского района.

Шекарасы: Жалтыр ауылының аумағы, көшелер: Жеңіс - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70; Ақан сері - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 37, 39, 41; Абылай хан - 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14,15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44; Гагарин - 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 29, 34, 39, 40, 42, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Әлия Молдағұлова - 1, 4, 7, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57; Сәкен Сейфуллин - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Мұхтар Әуезов - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Жамбыл Жабаев - 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; Бірлік – 1, 2; Қамысты – 1; Аманат – 2, 4, 6, 7; Шығыс - 2, 8, 9, 11, 12, 13,14, 25, 26, 29, 31, 37; Шәмші Қалдаяқов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 40, 42, 44, 46; Бауыржан Момышұлы - 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 65.";
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Н.Сеилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

Граница: территория села Жалтыр, улицы: Жеңіс - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70; Акан сери - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 37, 39, 41; Абылай хан – 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44; Гагарина – 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 29, 34, 39, 40, 42, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Әлия Молдағұлова – 1, 4, 7, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57; Сәкен Сейфуллин - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Мұхтар Әуезов - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Жамбыл Жабаев - 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; Бірлік – 1, 2; Қамысты – 1; Аманат - 2, 4, 6, 7; Шығыс – 2, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 25, 26, 29, 31, 37; Шәмші Қалдаяқов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 40, 42, 44, 46; Бауыржан Момышұлы - 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 65.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Н.Сеилов
"СОГЛАСОВАНО"
Астраханская районная территориальная
избирательная комиссия