Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № А-09/262 "Бұланды ауданының Макинск қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильмен тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 27 шілдедегі № А-07/206 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 шілдеде № 28948 болып тіркелді
Ақмола облысы Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № А-09/262 "Бұланды ауданының Макинск қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильмен тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7409 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бұланды ауданының Макинск қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильмен тасымалдауға бірыңғай тариф белгіленсін:
ересектерге - 100 (жүз) теңге мөлшерінде;
жеті жастан он бес жасқа дейінгі балаларға - 50 (елу) теңге мөлшерінде.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұланды ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
Бұланды ауданы әкімі
Т.Ерсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды аудандық мәслихаты

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области Буландынского района от 25 сентября 2019 года № А-09/262 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Макинск Буландынского района"
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 27 июля 2022 года № А-07/206. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2022 года № 28948
Акимат Акмолинской области Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области Буландынского района "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Макинск Буландынского района" от 25 сентября 2019 года № А-09/262 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7409) следующее изменение:
пункт 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Макинск Буландынского района:
взрослым в размере - 100 (сто) тенге;
детям в возрасте от семи до пятнадцати лет в размере - 50 (пятьдесят) тенге.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Буландынского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Буландынского района
Акмолинской области
Т.Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Буландынский районный маслихат