"Егіндікөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Егіндікөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31360 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Егіндікөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімінің 2018 жылғы жылғы 29 желтоқсандағы № 18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7008 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Егіндікөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданның әкімі Е.Мухамедин
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Егіндікөл ауданы әкімінің
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 7 шешіміне
қосымша
Егіндікөл ауданы әкімінің
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 18 шешіміне
қосымша
Егіндікөл ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 378 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білімбөлімі Егіндікөл ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 6.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Транспортная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Джакубаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Стадионная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Линейная көшесі 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; Водопроводная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Элеваторная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; Станционная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Казахская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Южная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20.
№ 379 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Егіндікөл ауданы ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Егіндікөл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Победы көшесі, 11.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34; Гагарин көшесі 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Октябрьская көшесі 1, 3, 5, 8, 11; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Пушкин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Северная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 380 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Егиндыкольского района от 29 декабря 2018 года № 18 "Об образовании избирательных участков на территории Егиндыкольского района"
Решение акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 29 декабря 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31360
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 29 декабря 2018 года № 18 "Об образовании избирательных участков на территории Егиндыкольского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7008) следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Егиндыкольского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района Е.Мухамедин
"СОГЛАСОВАНО"
Егиндыкольская
районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к решению акима
Егиндыкольского района
от 29 декабря 2022 года
№ 7
Приложение к решению
акима Егиндыкольского
района от 29 декабря
2018 года № 18
Избирательные участки на территории Егиндыкольского района
Избирательный участок № 378
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1 села Егиндыколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 6.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район село Егиндыколь, улица Транспортная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Джакубаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; улица Стадионная 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; улица Линейная 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; улица Водопроводная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Элеваторная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; улица Станционная 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Казахская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; улица Южная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 379
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание государственного коммунального казенного предприятия "Егиндыкольский районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Егиндыкольского района, улица Победы 11.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район село Егиндыколь, улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34; улица Гагарина 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; улица Октябрьская 1, 3, 5, 8, 11; улица Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Пушкина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Северная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 380

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Егіндікөл ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 11.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Береговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Набережная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Приозерная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Ленин көшесі 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Дорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Пролетарская көшесі 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13; Зеленая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Нефтебазовская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.
№ 381 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Полтавское ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Полтавское ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Центральная көшесі 16.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Полтавское ауылы.
№ 382 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Көркем ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Көркем ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Көркем көшесі, 17.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Көркем ауылы.
№ 383 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Буревестник ауылы, "Егіндікөл ауданы Буревестник ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Орталық көшесі, 1.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Буревестник ауылы.
№ 384 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Тоғанас ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Тоғанас ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Тоғанас ауылы.
№ 385 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Ұзынкөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 29.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Ұзынкөл ауылы.
№ 386 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Абай ауылы, "Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дружба көшесі, 4.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Абай ауылы.
№ 387 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Спиридоновка ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білімбөлімі Спиридоновка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Горький көшесі, 8.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Спиридоновка ауылы.
№ 388 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жалманқұлақ ауылы, "Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ленин көшесі, 11.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жалманқұлақ ауылы.
№ 389 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жұлдыз ауылы, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Егіндікөл аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны медициналық пунктінің ғимараты, Школьная көшесі, 1.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жұлдыз ауылы.
№ 390 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Қоржынкөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Қоржынкөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 18.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Қоржынкөл ауылы.
№ 391 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Бауман ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Бауман ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 1.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Бауман ауылы.
№ 758 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Егіндікөл ауылы, Агротехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесі, Егіндікөл ауылы, Гагарин көшесі 3.

Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Егиндыколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 11.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица Набережная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Приозерная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Ленина 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; улица Дорожная 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Пролетарская 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13; улица Зеленая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Нефтебазовская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 381
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Полтавское, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Полтавское отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Центральная 16.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Полтавское.
Избирательный участок № 382
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коркем, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Коркем отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Коркем 17.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коркем.
Избирательный участок № 383
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Буревестник, здание государственного учреждения "Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района", улица Орталық 1.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Буревестник.
Избирательный участок № 384
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Тоганас, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Тоганас отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Ыбырай Алтынсарина 40.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Тоганас.
Избирательный участок № 385
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Узынколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Узынколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 29.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Узынколь.
Избирательный участок № 386
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Абай, здание государственного учреждения "Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района", улица Дружбы 4.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Абай.
Избирательный участок № 387
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Спиридоновка, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Спиридоновка отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Горького 8.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Спиридоновка.
Избирательный участок № 388
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жалманкулак, здание государственного учреждения "Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района", улица Ленина 11.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жалманкулак.
Избирательный участок № 389
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жулдыз, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Егиндыкольская центральная районная больница при управлении здравоохранения Акмолинской области", улица Школьная 1.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жулдыз.
Избирательный участок № 390
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коржинколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Коржинколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 18.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коржинколь.
Избирательный участок № 391
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Бауманское, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Бауманское отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 1.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Бауманское.
Избирательный участок № 758
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание государственного коммунального казенного предприятия "Агротехнический колледж, село Егиндыколь" при управлении образования Акмолинской области село Егиндыколь, улица Гагарина 3.

Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Комсомольская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Мир көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Спортивная көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Жеңіс көшесі 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; Шағын аудан көшесі 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20; Жамбыл көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20; Абая көшесі 1, 2, 3, 4, 1а; Киров көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Школьная көшесі, 1 3, 5, 7; Медиков көшесі 1, 3, 5, 7, 9.
№ 759 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, "Егіндікөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Победы көшесі 7.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Восточная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36; Калинин көшесі1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Новая көшесі1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Целинная көшесі1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37.

Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Комсомольская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Мира 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; улица Спортивная 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; улица Победы 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; улица Микрорайон 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20; улица Джамбула 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20; улица Абая 1, 2, 3, 4, 1а; улица Кирова 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; улица Школьная 1, 3, 5, 7; улица Медиков 1, 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 759
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание государственного учреждения "Аппарат акима Егиндыкольского района", улица Победы 7.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район село Егиндыколь, улица Восточная 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36; улица Калинина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Новая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37.