Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Ерейментау ауданының ауылдық жерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 7С-29/4-22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 шілдеде № 28686 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Ерейментау ауданының ауылдық жерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Абжиков

Об установлении специалистам в области социального обеспечения и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности Ерейментауского района, повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2022 года № 7С-29/4-22. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июля 2022 года № 28686
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан, Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам в области социального обеспечения и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности Ерейментауского района, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2022 года.
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
М.Абжиков