Есіл қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 ақпандағы № 20/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 ақпанда № 26873 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2)-тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 347 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24212 болып тіркелген) сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Есиль
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 14 февраля 2022 года № 20/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 февраля 2022 года № 26873
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 347 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24212), Есильский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Есіл қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық
мәслихатының хатшысы
С.Агымбаева
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 14 ақпандағы
№ 20/2 шешіміне
қосымша
Есіл қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық норма м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Есиль согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Есильского
районного маслихата
С.Агымбаева
Приложение к решению
Есильского районного
маслихата от 14 февраля
2022 года № 20/2
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Есиль
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель