Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 6С-21-2 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жақсы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 7ВС-25-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 сәуірде № 27757 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жақсы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 16 наурыздағы № 6С-21-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6516 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Пшембаева

О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 16 марта 2018 года № 6С-21-2 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения Жаксынского района, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2022 года № 7ВС-25-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 апреля 2022 года № 27757
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения Жаксынского района, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан" от 16 марта 2018 года № 6С-21-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6516).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Д.Пшембаева