Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 қазандағы № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 желтоқсанда № 31052 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1- бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабының сәйкес және Зеренді ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 557 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округінің Кенөткел ауылы аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 қазандағы № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25021 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Троицк ауылдық
округінің әкімі
Т.Карабалин

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 29 октября 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 7 декабря 2021 года № 13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2022 года № 31052
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зерендинского района от 21 ноября 2022 года № 557, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Кеноткел Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 29 октября 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25021).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Троицкого
сельского округа
Т.Карабалин