"Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Целиноград ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 179/25-6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 125/21-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27279 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Целиноград ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 179/25-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6405 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Л.Конарбаева

О признании утратившим силу решения Целиноградского районного маслихата от 30 января 2018 года № 179/25-6 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, в границах Целиноградского района"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2022 года № 125/21-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27279
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Целиноградского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, в границах Целиноградского района" от 30 января 2018 года под № 179/25-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6405).
2. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2022 года..
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева