Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 мамырдағы № А-4/110 "Шортанды ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 6 қазандағы № А-9/222 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 қазанда № 30092 болып тіркелді
Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2021 жылғы 21 мамырдағы № А-4/110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8491 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шортанды ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шортанды ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін";
көрсетілген қаулының 2-тармағы және 2-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жектекшілік ететін орынбасарына жүктелсін".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі С.Шабаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 6 қазандағы
№ А-9/222 қаулысына
қосымша
Шортанды ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "21" мамырдағы
№ А-4/110 қаулысына
1 қосымша
Шортанды ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Шортанды
кенті
Шортанды кенті, Абылай хан және 30 лет Победы көшелерінің қиылысындағы хабарландырулар үшін тұғырлық; Шортанды кенті, Бейбітшілік және Михаил Лермонтов көшелерінің қиылысындағы хабарландырулар үшін тұғырлық;
Шортанды кенті, Кайдалов және 30 лет Победы көшелерінің қиылысындағы хабарландырулар үшін тұғырлық
2.
Жолымбет
кенті
Жолымбет кенті, Александр Пушкин көшесі, 1, кент орталығындағы стенд;

О внесении изменений в постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 21 мая 2021 года № А-4/110 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Шортандинском районе"
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 6 октября 2022 года № А-9/222. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 октября 2022 года № 30092
Акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шортандинского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 21 мая 2021 года № А-4/110 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8491) следующие изменения:
заголовок к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Шортандинского района";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Шортандинского района согласно приложению к настоящему постановлению";
пункт 2 и приложение 2 указанного постановления исключить;
пункт 4 указанного постановления изложить в новой редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шортандинского района С.Шабаров
"СОГЛАСОВАНО"
Шортандинская
районной территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Шортандинского района
от 6 октября 2022 года
№ А-9/222
Приложение 1
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "21" мая 2021 года
№ А-4/110
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Шортандинского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
поселок Шортанды
поселок Шортанды, тумба для объявлений на пересечении улиц Абылай хана и 30 лет Победы;
поселок Шортанды, тумба для объявлений на пересечении улиц Бейбитшилик и Михаила Лермонтова;
поселок Шортанды, тумба для объявлений на пересечении улиц Кайдалова и 30 лет Победы
2.
поселок Жолымбет
поселок Жолымбет, улица Александра Пушкина, 1, стенд в центре поселка;

Жолымбет кенті, Шоқан Уәлиханов көшесі, 31, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Жолымбет кентінің № 2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Жолымбет кенті, Абай Құнанбаев көшесі, 14, Шортанды ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Ойын - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тұғырлық
3.
Дамса ауылы
Дамса ауылы, Құрмет көшесі, 6, Шортанды ауданының "Дамса ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Дамса ауылы, Александр Велижанцев көшесі, 25, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Дамса ауылының В.П.Кузьмин атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
4.
Степное ауылы
Степное ауылы, Сарыарқа көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Степной ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд; Степное ауылы, Сарыарқа және Асар көшелерінің қиылысындағы стенд
5.
Научный кенті

поселок Жолымбет, улица Шокана Уалиханова, 31, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 поселка Жолымбет отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области";
поселок Жолымбет, улица Абая Кунанбаева, 14, тумба у здания коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Шортандинского района
3.
село Дамса
село Дамса, улица Курмет, 6, стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Дамсинского сельского округа" Шортандинского района;
село Дамса, улица Александра Велижанцева, 25, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени В.П. Кузьмина села Дамса отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
4.
село Степное
село Степное, улица Сарыарка, 2, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Степное отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области";
село Степное, стенд на пересечении улиц Сарыарка и Асар
5.
поселок Научный

Научный кенті, Мерей көшесі, 9а/4, "Тұлпар" дүкенінің жанындағы тұғырлық;
Научный кенті, Мерей көшесі, 11, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Научный кентінің жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тұғырлық
6.
Пригородное ауылы
Пригородное ауылы, Школьная көшесі, 3, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Пригородный ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
7.
Камышенка ауылы
Камышенка ауылы, Абай көшесі, 23 А, "Камагро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд
8.
Андреевка ауылы
Андреевка ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 23, бойындағы стенд
9.
Октябрьское ауылы
Октябрьское ауылы, Жастар көшесі, 9, бойындағы стенд
10.
Петровка ауылы
Петровка ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі, 23 А, бойындағы стенд
11.
Белое Озеро ауылы
Белое Озеро ауылы, Достық көшесі, 28 Б, Шортанды ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Ойын - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12.
Қара-Адыр бекеті
Қара-Адыр бекеті, Элеваторная көшесі, 11, "Алтын Дан 2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд
13.
Новокубанка ауылы
Новокубанка ауылы, Почтовая көшесі, 11, Шортанды ауданының "Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
14.
Алтайское ауылы
Алтайское ауылы, Болашақ көшесі, 16, "Колосок" дүкені ғимаратының жанындағы стенд
15.
Раевка ауылы
Раевка ауылы, Абай көшесі, 29, "Любава" дүкені ғимаратының жанындағы стенд; Раевка ауылы, Абай көшесі, 24 А, "Керемет" дүкені ғимаратының жанындағы стенд
16.
Егемен ауылы
Егемен ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі, 13, "Нұр Астық Kz" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд
17.
Гуляй Поле ауылы
Гуляй Поле ауылы, Школьная көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Гуляй Поле ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
18.
Новограф ауылы
Новограф ауылы, Бейбітшілік көшесі, 16, Шортанды ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалық жүйе" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
19.
Новоселовка ауылы
Новоселовка ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 20, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Новоселовка ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
20.
Новопервомайское ауылы
Новопервомайское ауылы, Достық көшесі, 6, бойындағы стенд
21.
Қаратөбе ауылы
Қаратөбе ауылы, Орталық көшесі, 7, бойындағы стенд
22.
Ошақ ауылы
Ошақ ауылы, Желтоқсан көшесі, 9, Шортанды ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Ойын - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
23.
Бектау ауылы
Бектау ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 3, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Бектау ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Бектау ауылы, Гагарин көшесі, 5, "Бектау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
24.
Конкрынка ауылы
Конкрынка ауылы, Қаныш Сатбаев көшесі, 4, "Бектау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің асхана ғимаратының жанындағы стенд
25.
Мықтыкөл ауылы
Мықтыкөл ауылы, Райымбек батыр көшесі, 12, "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Мықтықөл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
26.
Бозайғыр ауылы
Бозайғыр ауылы, Лян көшесі, 39 Б, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Шортанды аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд; Бозайғыр ауылы, Лян көшесі, 41, Шортанды ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Ойын - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Бозайғыр ауылы, Лян көшесі, 43, "Төңкеріс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд
27.
Төңкеріс бекеті
Төңкеріс бекеті, Сәкен Сейфуллин көшесі, 8 В, Шортанды ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Ойын - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
28.
Ключи ауылы

поселок Научный, улица Мерей, 9а/4, тумба у магазина "Тулпар";
поселок Научный, улица Мерей, 11, тумба у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа поселка Научный отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
6.
село Пригородное
село Пригородное, улица Школьная, 3, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Пригородное отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
7.
село Камышенка
село Камышенка, улица Абая, 23 А, стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Камагро"
8.
село Андреевка
село Андреевка, стенд по улице Мухтара Ауэзова, 23
9.
село Октябрьское
село Октябрьское, стенд по улице Жастар, 9
10.
село Петровка
село Петровка, стенд по улице Джамбула Джабаева, 23 А
11.
село Белое Озеро
село Белое Озеро, улица Достык, 28 Б, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Шортандинского района
12.
станция Кара-Адыр
станция Кара-Адыр, улица Элеваторная, 11, стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Алтын Дан 2030"
13.
село Новокубанка
село Новокубанка, улица Почтовая, 11, стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Новокубанского сельского округа" Шортандинского района
14.
село Алтайское
село Алтайское, улица Болашак, 16, стенд у здания магазина "Колосок"
15.
село Раевка
село Раевка, улица Абая, 29, стенд у здания магазина "Любава";
село Раевка, улица Абая, 24 А, стенд у здания магазина "Керемет"
16.
село Егемен
село Егемен, улица Джамбула Джабаева, 13, стенд у здания медицинского пункта товарищества с ограниченной ответственностью "Нур Астык Kz"
17.
село Гуляй Поле
село Гуляй Поле, улица Школьная, 2, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Гуляй Поле отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
18.
село Новографское
село Новографское, улица Бейбитшилик, 16, стенд у здания государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Шортандинского района
19.
село Новоселовка
село Новоселовка, улица Сакена Сейфуллина, 20, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Новоселовка отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
20.
село Новопервомайское
село Новопервомайское, стенд по улице Достык, 6
21.
село Каратюбе
село Каратюбе, стенд по улице Орталык, 7
22.
село Ошак
село Ошак, улица Желтоксан, 9, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Шортандинского района
23.
село Бектау
село Бектау, улица Динмухамеда Кунаева, 3, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Бектау отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области";
село Бектау, улица Гагарина, 5, стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Бектау"
24.
село Конкрынка
село Конкрынка, улица Каныша Сатбаева, 4, стенд у здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Бектау"
25.
село Мыктыколь
село Мыктыколь, улица Райымбек батыра, 12, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Мыктыколь отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"
26.
село Бозайгыр
село Бозайгыр, улица Ляна, 39 Б, стенд у здания врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шортандинская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
село Бозайгыр, улица Ляна, 41, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Шортандинского района;
село Бозайгыр, улица Ляна, 43, стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Тонкерис"
27.
станция Тонкерис
станция Тонкерис, улица Сакена Сейфуллина, 8 В, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Шортандинского района
28.
село Ключи

Ключи ауылы, Бірлік көшесі, 27 және Ынтымақ көшесі, 5 Б қиылысындағы стенд

село Ключи, стенд на пересечении улицы Бирлик, 27 и улицы Ынтымак, 5 Б