Бурабай ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 12 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31441 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Бурабай ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6918 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А.Муздыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 9 шешіміне
қосымша
Бурабай ауданы әкімінің
2018 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 12 шешіміне
қосымша
Сайлау учаскелері
№ 314 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 63, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі – 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45 а, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64 а, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76; Боровская көшесі – 28, 30, 31, 36, 37, 44, 49, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Мұхтар Әуезов көшесі - 31, 34, 39, 40, 42, 44, 44 в, 45, 55, 57, 59; Абылайхан көшесі - 25, 29, 33, 34, 44; Интернациональная көшесі - 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 а, 46, 48, 50, 58; Луначарский көшесі - 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Елемесов көшесі - 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61; Қонаев көшесі - 1, 3, 9, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Тургайская көшесі - 6, 8, 13, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Красноармейская көшесі - 6, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40; Бәйтерек көшесі - 1, 2, 6, 9, 14, 19, 21, 22, 23; Мир көшесі - 1, 3, 5, 6, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 31, 32; Коммунистическая көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 30, 32; Нижняя көшесі – 57, 83, 87, 90; "Заречный" шағын ауданы – 1 желі, 2 желі, 3 желі, 4 желі, 5 желі, 6 желі, 7 желі, 8 желі, 9 желі.
№ 315 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Наурыз көшесі, 24, "Бурабай ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

О внесении изменений в решение акима Бурабайского района от 5 декабря 2018 года № 12 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Бурабайского района Акмолинской области от 29 декабря 2022 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31441
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бурабайского района "Об образовании избирательных участков" от 5 декабря 2018 года № 12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6918) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурабайского района А.Муздыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Бурабайская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
от 29 декабря 2022 года
№ 9
Приложение
к решению акима
Бурабайского района
от 5 декабря 2018 года
№ 12
Избирательные участки
Избирательный участок № 314
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Мухтара Ауэзова, 63, здание коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия № 1 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Набережная – 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45 а, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64 а, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76; улица Боровская – 28, 30, 31, 36, 37, 44, 49, 61, 63, 65, 67, 69, 71; улица Мухтара Ауэзова - 31, 34, 39, 40, 42, 44, 44 в, 45, 55, 57, 59; улица Абылайхана - 25, 29, 33, 34, 44; улица Интернациональная - 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 а, 46, 48, 50, 58; улица Луначарского - 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; улица Елемесова - 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61; улица Конаева - 1, 3, 9, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; улица Тургайская – 6, 8, 13, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица Красноармейская – 6, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40; улица Байтерек - 1, 2, 6, 9, 14, 19, 21, 22, 23; улица Мира - 1, 3, 5, 6, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 31, 32; улица Коммунистическая - 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 30, 32; улица Нижняя – 57, 83, 87, 90; микрорайон "Заречный" - 1 линия, 2 линия, 3 линия, 4 линия, 5 линия, 6 линия, 7 линия, 8 линия, 9 линия.
Избирательный участок № 315
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Наурыз, 24, здание государственного учреждения "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Бурабайского района".

Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39; Боровская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; Абылайхан көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Интернациональная көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 6 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30; Луначарский көшесі - 2, 2 а, 2 г, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Елемесов көшесі - 1, 3, 3 а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; Октябрьская көшесі - 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 11 а, 13, 15; Таулы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; Степан Разин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 а, 45, 46, 47, 49; Наурыз көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15,19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; Қонаев көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Мичурин көшесі - 1, 1а, 2, 3, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; 1 дендропарк аумағы.
№ 316 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылайхан көшесі, 50, "Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғарғы техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі - 79, 80, 81, 82, 105, 107, 109, 111, 113, 115; Боровская көшесі - 66, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 99, 101, 103, 105; Мұхтар Әуезов көшесі - 63, 65, 73, 75; Коммунистическая көшесі - 1, 3, 11; Едомский көшесі – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Меньшиков көшесі - 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 26; Ломоносов көшесі - 2, 2 а, 4, 6, 14, 16.
№ 317 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Едомский көшесі, 23, "Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғарғы педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ғимараты.

Границы: город Щучинск, улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39; улица Боровская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Мухтара Ауэзова - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; улица Абылайхана - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23; улица Интернациональная - 1, 3, 4, 5, 6, 6 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30; улица Луначарского – 2, 2 а, 2 г, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; улица Елемесова - 1, 3, 3 а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; улица Октябрьская - 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 11 а, 13, 15; улица Таулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; улица Степана Разина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 а, 45, 46, 47, 49; улица Наурыз – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; улица Конаева - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; улица Мичурина - 1, 1 а, 2, 3, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; территория дендропарка 1.
Избирательный участок № 316
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Абылайхана, 50, здание государственного коммунального казенного предприятия "Высший технический колледж, город Щучинск, Бурабайский район".
Границы: город Щучинск, улица Набережная - 79, 80, 81, 82, 105, 107, 109, 111, 113, 115; улица Боровская - 66, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 99, 101, 103, 105; улица Мухтара Ауэзова - 63, 65, 73, 75; улица Коммунистическая - 1, 3, 11; улица Едомского – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8; улица Меньшикова - 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 26; улица Ломоносова - 2, 2 а, 4, 6, 14, 16.
Избирательный участок № 317
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Едомского, 23, здание государственного коммунального казенного предприятия "Высший педагогический колледж, город Щучинск, Бурабайский район".

Шекаралары: Щучинск қаласы, Абылайхан көшесі - 46, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 61, 66; Интернациональная көшесі - 47, 49, 53, 57, 59, 62, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 78, 78 а, 78 б, 80, 82, 86, 88, 90; Луначарский көшесі – 63 а, 65, 67, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 96, 97, 98, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 136; Елемесов көшесі - 62, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115; Октябрьская көшесі – 45, 46, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 а, 61, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; Алаш көшесі - 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 114 а, 116, 118, 120, 122; Пугачев көшесі - 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93 а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; Коммунистическая көшесі - 17, 23, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Едомский көшесі – 21, 23, 30, 34, 34 а, 36, 36 а, 43, 47, 49, 51, 53, 58, 62, 64, 66, 68, 70; Меньшиков көшесі - 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60; Ломоносов көшесі – 22, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71; Уәлиханов көшесі - 21, 21 а, 22, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 49 в, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74; Сәкен Сейфуллин көшесі – 20, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68, 70.
№ 318 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, БСХТ шағын ауданы, "Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғарғы орман шаруашылығы, экология және туризм колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, БСХТ шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 69; "Светлый" пансионаты - 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Орман шаруашылығы, экология және туризм жоғары колледждің жатаханасы.
№ 319 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Елемесов көшесі, 50, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Щучинск қаласының "Арман" балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ғимараты.

Границы: город Щучинск, улица Абылайхана - 46, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 61, 66; улица Интернациональная - 47, 49, 53, 57, 59, 62, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 78, 78 а, 78 б, 80, 82, 86, 88, 90; улица Луначарского - 63 а, 65, 67, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 96, 97, 98, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 136; улица Елемесова - 62, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115; улица Октябрьская – 45, 46, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 а, 61, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; улица Алаш - 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 114 а, 116, 118, 120, 122; улица Пугачева - 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93 а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; улица Коммунистическая - 17, 23, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49; улица Едомского – 21, 23, 30, 34, 34 а, 36, 36 а, 43, 47, 49, 51, 53, 58, 62, 64, 66, 68, 70; улица Меньшикова - 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60; улица Ломоносова – 22, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71; улица Валиханова - 21, 21 а, 22, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 49 в, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74; улица Сакена Сейфуллина – 20, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 318
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, микрорайон БСХТ, здание государственного коммунального казенного предприятия "Высший колледж лесного хозяйства, экологии и туризма, город Щучинск, Бурабайский район".
Границы: город Щучинск, микрорайон БСХТ - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 69; пансионат "Светлый" - 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; общежитие Высшего колледжа лесного хозяйства, экологии и туризма.
Избирательный участок № 319
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Елемесова, 50, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр детско-юношеского творчества "Арман" город Щучинск при отделе образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Щучинск қаласы, Елемесов көшесі - 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50 а, 50 б, 50 в; Октябрьская көшесі - 2, 2 б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Алаш көшесі - 1, 1 а, 1 б, 2, 2 а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Пугачев көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65; Толкунов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 58, 60, 70; Степная көшесі - 1, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 46 а, 47, 48, 49; Оқжетпес көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 1 е, 1 ж, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 2 г, 2 д, 2 ж, 2 и, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; Лесная көшесі - 1, 1 а, 1 б, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Тұмар көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 ж, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Көктау көшесі - 1/1, 1/2, 1 а, 1 б, 2, 4, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13 а, 17; Степан Разин көшесі – 48, 49, 50, 52, 54; Наурыз көшесі - 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58 а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 а, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 84; Қонаев көшесі - 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 84 а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100; Тургайская көшесі - 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 74 а, 75, 75 а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 87, 89, 89 а; Красноармейская көшесі - 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 90 а, 92, 94, 96,100; Бәйтерек көшесі - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57 а, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88; Мир көшесі - 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77 а, 78, 79, 80, 89; Коммунистическая көшесі - 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86 а, 88, 90, 92; Көкше көшесі – 5, 5 а, 9, 11, 13.
№ 320 сайлау учаскесі

Границы: город Щучинск, улица Елемесова - 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50 а, 50 б, 50 в; улица Октябрьская - 2, 2 б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; улица Алаш - 1, 1 а, 1 б, 2, 2 а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; улица Пугачева - 1, 1 а, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65; улица Толкунова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 58, 60, 70; улица Степная - 1, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 46 а, 47, 48, 49; улица Окжетпес - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д,1 е, 1 ж, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 2 г, 2 д, 2 ж, 2 и, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; улица Лесная - 1, 1 а, 1 б, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Тумар - 1, 1 а, 1 б, 1 ж, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; улица Коктау – 1/1, 1/2, 1 а, 1 б, 2, 4, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13 а, 17; улица Степана Разина – 48, 49, 50, 52, 54; улица Наурыз - 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58 а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 а, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 84; улица Конаева - 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 84 а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100; улица Тургайская - 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 74 а, 75, 75 а, 76 , 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 87, 89, 89 а; улица Красноармейская - 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 90 а, 92, 94, 96,100; улица Байтерек - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57 а, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88; улица Мира – 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77 а, 78, 79, 80, 89; улица Коммунистическая - 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86 а, 88, 90, 92; улица Кокше – 5, 5 а, 9, 11, 13.
Избирательный участок № 320

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Степная көшесі, 106, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Пугачев көшесі - 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; Толкунов көшесі - 111, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200; Степная көшесі - 108, 112, 114, 118, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 145 а, 151, 153, 155; Оқжетпес көшесі - 82, 84, 85, 85 а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 105, 107, 109, 111, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 125; Лесная көшесі - 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 112, 112 а, 114, 115, 117, 118; Табиғат көшесі - 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48 а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; Атамекен көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Ахмет Байтұрсынұлы көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70; Ақан сері көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 7 а, 8, 9, 9 а, 9 б, 10, 11, 12, 13, 13 а, 13 д, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 17 а, 18, 19, 19 а, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Алтын дән көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 а, 11 в, 12, 13, 14, 15, 15 а, 15 б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34 а, 36, 38, 42, 44; Дорожная көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; Кенжайлау көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39; Сарыжайлау көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 19, 21; Сәкен Сейфуллин көшесі - 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120 а, 122, 122 а, 124, 124 а, 126, 126 а, 128, 128 а; Парасат көшесі - 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73; Лермонтов көшесі - 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86 а, 88, 99, 103, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121 а, 123, 125; Калинин көшесі - 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 149, 151, 153; Севастополь көшесі - 90, 91, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 104, 105, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 147 а, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157 а, 158, 159, 161, 163, 165, 167; Мәскеу көшесі - 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156 а, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 174, 176; Думан көшесі - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Уәлиханов көшесі - 115, 117, 119.
№ 321 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Степная, 106, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Пугачева - 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; улица Толкунова - 111, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200; улица Степная - 108, 112, 114, 118, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 145 а, 151, 153, 155; улица Окжетпес - 82, 84, 85, 85 а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 105, 107, 109, 111, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 125; улица Лесная - 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 112, 112 а, 114, 115, 117, 118; улица Табигат - 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48 а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; улица Атамекен - 1, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; улица Ахмет Байтурсынулы – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70; улица Акан сери - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 7 а, 8, 9, 9 а, 9 б, 10, 11, 12, 13, 13 а, 13 д, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 17 а, 18, 19, 19 а, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; улица Алтын дан - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 а, 11 в, 12, 13, 14, 15, 15 а, 15 б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34 а, 36, 38, 42, 44; улица Дорожная - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; улица Кенжайлау - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39; улица Сарыжайлау - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 19, 21; улица Сакена Сейфуллина - 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120 а, 122, 122 а, 124, 124 а, 126, 126 а, 128, 128 а; улица Парасат - 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73; улица Лермонтова - 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86 а, 88, 99, 103, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121 а, 123, 125; улица Калинина – 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 149, 151, 153; улица Севастопольская – 90, 91, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 104,105, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 147 а, 148, 149, 150, 151,152, 153, 154, 155, 156, 157, 157 а, 158, 159, 161, 163, 165, 167; улица Московская - 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156 а, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 174, 176; улица Думан - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; улица Валиханова - 115, 117, 119.
Избирательный участок № 321

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылайхан көшесі, 78, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының П.И. Морозов атындағы № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі - 84, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 149; Боровская көшесі - 106, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179; Мұхтар Әуезов көшесі - 83, 84, 97, 98, 99, 103, 105, 107, 108, 108 а, 108 б, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153; Абылайхан көшесі - 66, 69, 73 а, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105; Интернациональная көшесі - 77, 77 а, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; Луначарский көшесі - 101, 103, 105, 105 А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 160/1, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184; Елемесов көшесі - 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118 , 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; Октябрьская көшесі - 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139 , 140, 141, 142, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 152, 154; Алаш көшесі - 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; Пугачев көшесі - 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159 а, 159 б, 161, 163, 167; Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; Парасат көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 а, 34 б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Лермонтов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 а, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 66, 70, 72; Калинин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79; Севастополь көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Уәлиханов көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 13, 15, 16, 17, 20; Ломоносов көшесі - 1, 3.
№ 322 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Абылайхана, 78, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 имени П.И. Морозова города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Набережная - 84, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 149; улица Боровская – 106, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179; улица Мухтара Ауэзова - 83, 84, 97, 98, 99, 103, 105, 107, 108, 108 а, 108 б, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153; улица Абылайхана – 66, 69, 73 а, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105; улица Интернациональная - 77, 77 а, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; улица Луначарского - 101, 103, 105, 105 а, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 160/1, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184; улица Елемесова - 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; улица Октябрьская - 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 152, 154; улица Алаш - 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; улица Пугачева - 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159 а, 159 б, 161, 163, 167; улица Сакена Сейфуллина - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; улица Парасат - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 а, 34 б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Лермонтова - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 а, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 66, 70, 72; улица Калинина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79; улица Севастопольская - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; улица Валиханова - 1, 2, 3, 5, 7, 13, 15, 16, 17, 20; улица Ломоносова – 1, 3.
Избирательный участок № 322

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Достық көшесі, 86, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Еңбек көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 19 а, 19 б, 19 в, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 23 б, 24, 24 а, 25, 26, 26 а, 27, 27 а, 29, 29 а, 30, 31; Құрылыс көшесі - 1, 2, 3, 4, 4 а, 4 б, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21 а, 22, 23, 24, 24 а, 24 б, 26, 26 а, 29, 29 а, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 37, 41, 44 а, 46, 46 а, 48 а, 64; Сәулет көшесі – 8 а, 12 а, 18 а, 20 а, 21 а, 23 а, 31, 31 а, 33 а, 41; Ақбұлақ көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Амангелді көшесі - 1, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 33, 34, 39 а, 40, 41, 41 а, 42, 43, 44, 46, 47, 47 а, 48, 49, 49 а, 49 б, 50, 50 а, 51, 51 а, 52, 53, 53 а, 54, 54 а, 55, 55 а, 56, 57, 57 а, 58, 59, 60, 60 а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67 а, 68, 69, 69 б, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 а, 76, 77, 77 а, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Асқартау көшесі -1, 1 а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 52, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 а, 61, 62, 62 а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 а, 69, 69 а, 70, 70 а, 71, 73, 74, 75, 76, 77 а, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103,104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; Достық көшесі – 1, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 10 а, 11, 12, 12 а, 13, 14, 14 а, 15, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, 24 б, 24 в, 24 г, 25, 25 а, 25 б, 25 в, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39 а, 40, 41, 41 а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 84 а, 85, 86, 88, 98; Ақсу көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 20, 23, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 44, 45, 50; Арасан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Көктөбе көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8 а, 7, 9, 10, 10 а, 10 б, 10 в, 11, 12, 14, 15, 15 а, 16, 18, 20, 20 а, 21, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 а, 35, 35 а; Ақбидай көшесі - 2, 2 а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 44, 44 а, 46, 50; Мамыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 18 б, 18 д, 19, 19 б, 19 в, 20, 20 а, 21, 21 а, 22 а, 23 а, 24; Арай көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 3 а, 4, 4 а, 4 б, 4 в, 4 г, 5, 5 а, 6, 6 а, 7, 7 а, 8, 8 а, 9, 9 а, 10, 10 а, 11, 11 а, 12, 12 а, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 17 а, 18, 18 а, 18 б, 19, 19 а, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 23 а, 24, 24 а, 25, 25 б, 26, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; Көкшетау көшесі - 1, 1а, 1 б, 1/1, 2, 2 а, 2 б, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6 а, 6 б, 6/1, 6/2, 7, 7 а, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 17 а, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33 а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Тұран көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28 б, 30; Алтын күз көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 12 а, 12/1; Балауса көшесі - 1, 2, 3; Ақылбай орманшылығы - 1; Қарағайлы көшесі -1, 1 а, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23; Баянбай кордоны.
№ 323 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Достык, 86, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Енбек - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 19 а, 19 б, 19 в, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 23 б, 24, 24 а, 25, 26, 26 а, 27, 27 а, 29, 29 а, 30, 31; улица Курылыс - 1, 2, 3, 4, 4 а, 4 б, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21 а, 22, 23, 24, 24 а, 24 б, 26, 26 а, 29, 29 а, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 37, 41, 44 а, 46, 46 а, 48 а, 64; улица Саулет – 8 а, 12 а, 18 а, 20 а, 21 а, 23 а, 31, 31 а, 33 а, 41; улица Акбулак - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Амангельды - 1, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 33, 34, 39 а, 40, 41, 41 а, 42, 43, 44, 46, 47, 47 а, 48, 49, 49 а, 49 б, 50, 50 а, 51, 51 а, 52, 53, 53 а, 54, 54 а, 55, 55 а, 56, 57, 57 а, 58, 59, 60, 60 а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67 а, 68, 69, 69 б, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 а, 76, 77, 77 а,78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; улица Аскартау - 1, 1а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 52, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 а, 61, 62, 62 а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 а, 69, 69 а, 70, 70 а, 71, 73, 74, 75, 76, 77 а, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; улица Достык – 1, 2 ,2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 10 а, 11, 12, 12 а, 13, 14, 14 а, 15, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, 24 б, 24 в, 24 г, 25, 25 а, 25 б, 25 в, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39 а, 40, 41, 41 а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 84 а, 85, 86, 88, 98; улица Аксу - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 20, 23, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 44, 45, 50; улица Арасан- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Коктобе - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8 а, 7, 9, 10, 10 а, 10 б, 10 в, 11, 12, 14, 15, 15 а, 16, 18, 20, 20 а, 21, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 а, 35, 35 а; улица Акбидай - 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 44, 44 а, 46, 50; улица Мамыр - 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 18 б, 18 д, 19, 19 б, 19 в, 20, 20 а, 21, 21 а, 22 а, 23 а, 24; улица Арай - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 3 а, 4, 4 а, 4 б, 4 в, 4 г 5, 5 а, 6, 6 а, 7, 7 а, 8, 8 а, 9, 9 а, 10, 10 а, 11, 11 а, 12, 12 а, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 17 а, 18, 18 а, 18 б, 19, 19 а, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 23 а, 24, 24 а, 25, 25 б, 26, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; улица Кокчетавская - 1, 1 а, 1 б, 1/1, 2, 2 а, 2 б, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6 а, 6 б, 6/1, 6/2, 7, 7 а, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 17 а, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33 а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; улица Туран - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28 б, 30; улица Алтын куз - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 12 а, 12/1; улица Балауса - 1, 2, 3; Акылбайское лесничество - 1; улица Карагайлы - 1, 1 а, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23; кордон Баянбай.
Избирательный участок № 323

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Гагарин көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 30; Арлан көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Ахмадеев көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37 а, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Ардагерлер көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50 а, 52, 53, 54, 54 а, 55, 55 а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 72, 72 а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 91, 91 а, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Өткел көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70 а, 71, 72, 73, 74, 74 а, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 85 а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110 а, 111, 112, 113, 114, 115, 116; Теміржол көшесі - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76 а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 а, 102, 103, 103 а, 103 б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; Ырыс көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 52, 53, 57, 58, 59, 63, 64, 64 а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89 а, 90, 91, 92, 92 а, 93, 94; Еркіндік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41 а, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 б, 55, 56, 57, 58, 59, 59 б, 60, 61, 61 а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 76 а, 77, 79, 80, 82, 84, 84 а, 85, 86; Чкалов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84; Қазақстан көшесі – 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 г, 20, 22, 22 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58 а, 58 б, 59, 60, 60 а, 60 б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 70 а, 72, 72 а, 73, 75, 76; Абай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 82, 88; Южная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45,46, 49, 50, 51, 52, 52 а, 53, 54, 55.
№ 324 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Гагарина, 24, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Гагарина - 1, 2, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 30; улица Арлан - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64; улица Ахмадеева - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37 а, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82; улица Ардагерлер - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50 а, 52, 53, 54, 54 а, 55, 55 а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 72, 72 а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 91, 91 а, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; улица Откел - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70 а, 71, 72, 73, 74, 74 а, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 85 а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110 а, 111, 112, 113, 114, 115, 116; улица Темиржол - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76 а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 а, 102, 103, 103 а, 103 б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; улица Ырыс - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 52, 53, 57, 58, 59, 63, 64, 64 а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89 а, 90, 91, 92, 92 а, 93, 94; улица Еркиндик - 1, 2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41 а, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 б, 55, 56, 57, 58, 59, 59 б, 60, 61, 61 а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 76 а, 77, 79, 80, 82, 84, 84 а, 85, 86; улица Чкалова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84; улица Казахстанская – 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 г, 20, 22, 22 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58 а, 58 б, 59, 60, 60 а, 60 б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 70 а, 72, 72 а, 73, 75, 76; улица Абая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 82, 88; улица Южная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 52 а, 53, 54, 55.
Избирательный участок № 324

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Гагарин көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі филиалының ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Шамшырақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Горький көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Маяковский көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 83; Котовский көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 а, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103,104, 105,106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 , 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 140, 142, 144, 146, 147; Айнакөл көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61 а, 62, 63, 63 а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 а, 70, 71, 71 а, 72, 73, 73 а, 74, 75, 75 а, 76, 77, 79, 81; Свердлов көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 28 а, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37; Сергей Лазо көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 62 а, 63, 65, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Жайлау көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17 а, 18, 20, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33; Толқын көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39; Мельничная көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18; 1-ші Мельничная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10; Қазыналы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 15, 17; Жағалау көшесі - 9, 11, 15, 17, 20, 32, 32 а, 34, 36, 38, 40, 42; Спортивная көшесі - 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24 а, 33; Жігер көшесі - 8, 10, 10 а, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48; Ынтымақ көшесі – 4, 8, 12, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 25 а, 26, 28, 30, 31, 34; Бірлік көшесі - 4, 4 а, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 25 а, 26, 27, 28, 29, 31, 33; Береке көшесі - 8, 9; Дидар көшесі - 8, 10, 12, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Ұрымқай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24 а, 26, 30; Самал көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19 а; Минск көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 б, 20, 20 а, 21, 52; Пармелница көшесі - 1, 2, 3, 5, 6; Кірпіш зауытының шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14/2.
№ 325 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Гагарина, 24, здание филиала коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Шамшырак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Горького – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48; улица Маяковского - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 83; улица Котовского - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 а, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103,104, 105,106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 140, 142, 144, 146, 147; улица Айнакол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61 а, 62, 63, 63 а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 а, 70, 71, 71 а, 72, 73, 73 а, 74, 75, 75 а, 76, 77, 79, 81; улица Свердлова – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 28 а, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37; улица Сергея Лазо - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 62 а, 63, 65, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78,79, 80; улица Жайлау - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17 а, 18, 20, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33; улица Толкын - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39; улица Мельничная – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица 1-я Мельничная - 2, 4, 6, 8, 10; улица Казыналы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 15, 17; улица Жагалау - 9, 11, 15, 17, 20, 32, 32 а, 34, 36, 38, 40, 42; улица Спортивная – 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24 а, 33; улица Жигер - 8, 10, 10 а, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48; улица Ынтымак – 4, 8, 12, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 25 а, 26, 28, 30, 31, 34; улица Бирлик - 4, 4 а, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 25 а, 26, 27, 28, 29, 31, 33; улица Береке - 8, 9; улица Дидар - 8, 10, 12, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; улица Урымкай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24 а, 26, 30; улица Самал - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19 а; улица Минская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 б, 20, 20 а, 21, 52; улица Пармельница - 1, 2, 3, 5, 6; микрорайон кирпичного завода - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14/2.
Избирательный участок № 325

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Нұрлы Жол көшесі, 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 6 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Киров көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30; Нұрлы жол көшесі - 1, 2, 3, 9, 13, 17, 21, 64; Шашкин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Цветная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 10 а, 12, 16, 18, 20, 22; Бармашинская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 24; Молодежная көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 33/2, 69; Геологическая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 46; Центральная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20; Профессиональная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Магнитная көшесі - 1, 2, 2 а, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 22/5, 28, 45; Кенесары көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Тельман көшесі - 1, 1 а, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Қанай би көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23 а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 а, 68, 69, 70, 70 а, 71, 72, 72 а, 73, 73 а, 74, 74 а, 75, 75 а, 76, 76 а, 77, 79, 81, 81 а, 81 б, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 157 а, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 197 а, 197 б, 199, 201, 203, 205, 207, 207 а, 207 в, 207 г, 209, 209 а, 209 г, 211, 211 а, 213; Озерная көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 51; Болашақ көшесі - 20, 21, 22, 22 а, 23 а, 24, 25, 26, 27, 27 а, 27 б, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 41 а, 59; Өндіріс көшесі – 1, 1 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министерлігі Шокан Уәлиханов атындағы Әскері колледж; Московская экспедиция шағын ауданы; Арнайы әлеуметтік қызметтерді көрсету орталығы; Щучье көлінің жағалауының аумағы, онтүстік батыс бөлігі, 9 в ғимараты; "Алтын орман" туристік базасы; "Балдәурен" республикалық оқу-сауықтыру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны; Park Hotel Kokshetau қонақ үйі; "Ар-Ай" қонақ үйі; "Красивый" кордоны 1, 2, 3, 4, 5, 6.
№ 326 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Нурлы Жол, 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Кирова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30; улица Нурлы жол - 1, 2, 3, 9, 13, 17, 21, 64; улица Шашкина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; улица Цветная - 2, 4, 6, 8, 10, 10 а, 12, 16, 18, 20, 22; улица Бармашинская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 24; улица Молодежная - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 33/2, 69; улица Геологическая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 46; улица Центральная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20; улица Профессиональная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Магнитная - 1, 2, 2 а, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 22/5, 28, 45; улица Кенесары – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; улица Тельмана - 1, 1 а, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; улица Канай би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23 а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 а, 68, 69, 70, 70 а, 71, 72, 72 а, 73, 73 а, 74, 74 а, 75, 75 а, 76, 76 а, 77, 79, 81, 81 а, 81 б, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 157 а, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 197 а, 197 б, 199, 201, 203, 205, 207, 207 а, 207 в, 207 г, 209, 209 а, 209 г, 211, 211 а, 213; улица Озерная - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 51; улица Болашак - 20, 21, 22, 22 а, 23 а, 24, 25, 26, 27, 27 а, 27 б, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 41 а, 59; улица Ондирис – 1, 1 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; микрорайон Московская экспедиция; Центр оказания специальных социальных услуг; территория берег озера Щучье, юго-западная часть, здание, 9 в; туристическая база "Алтын орман"; республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский учебно-оздоровительный центр "Балдаурен"; Park Hotel Kokshetau; гостиница "Ар-Ай"; кордон "Красивый" - 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 326

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Октябрьская көшесі, 232, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 8 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Луначарский көшесі - 186, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 220, 222, 224, 226; Елемесов көшесі - 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 177, 178, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; Октябрьская көшесі - 151, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 202 а, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 250; Алаш көшесі - 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 212, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250; Пугачев көшесі - 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193 а, 195, 197, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 221 б, 223, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239; Бейбітшілік көшесі - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64 а; Мәлік Ғабдуллин көшесі – 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 , 51, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69; Щучинск көшесі - 11, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 49, 49/2; Войков көшесі – 1, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 31 а, 43, 49, 49/2; Толкунов көшесі - 205, 207, 223, 225, 227, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270; Степная көшесі - 213, 215, 217; Севастопольская көшесі - 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87; Мәскеу көшесі - 55, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 112; Одесская көшесі - 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72.
№ 327 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Октябрьская, 232, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 8 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Луначарского - 186, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 220, 222, 224, 226; улица Елемесова - 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 177, 178, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; улица Октябрьская - 151, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195,196, 198, 199, 200, 201, 202, 202 а, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 250; улица Алаш - 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 212, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250; улица Пугачева - 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193 а, 195, 197, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 221 б, 223, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239; улица Бейбитшилик - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64 а; улица Малика Габдуллина – 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69; улица Щучинская - 11, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 49, 49/2; улица Войкова – 1, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 31 а, 43, 49, 49/2; улица Толкунова - 205, 207, 223, 225, 227, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270; улица Степная - 213, 215, 217; улица Севастопольская - 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87; улица Московская - 55, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 112; улица Одесская - 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72.
Избирательный участок № 327

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Пугачев көшесі, 78, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 9 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Пугачев көшесі - 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Толкунов көшесі – 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102/2, 103, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136; Оқжетпес көшесі – 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78; Лесная көшесі - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; Тұмар көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Думан көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 2 г, 3, 4 а, 4 в, 5, 5 а, 5 б, 6 а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 17 б, 19, 21, 23; Коммунистическая көшесі - 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Едомский көшесі - 57, 59, 61, 63, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80; Меньшиков көшесі - 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111; Ломоносов көшесі – 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; Уәлиханов көшесі - 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 101, 101 а, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 120 а, 120 б, 122, 122 а; Сәкен Сейфуллин көшесі - 50, 74, 76, 78, 80, 82, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Табиғат көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 20; Тихий тұйық көшесі – 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Степная көшесі – 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99,100, 102, 104, 106.
№ 328 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Пугачева, 78, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 9 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Пугачева - 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; улица Толкунова – 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102/2, 103, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136; улица Окжетпес – 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78; улица Лесная - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; улица Тумар - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; улица Думан - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 2 г, 3, 4 а, 4 в, 5, 5 а, 5 б, 6 а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17 а, 17 б, 19, 21, 23; улица Коммунистическая - 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; улица Едомского - 57, 59, 61, 63, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80; улица Меньшикова - 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111; улица Ломоносова – 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; улица Валиханова - 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 101, 101 а, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 120 а, 120 б, 122, 122 а; улица Сакена Сейфуллина - 50, 74, 76, 78, 80, 82, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Табигат- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 20; переулок Тихий – 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25; улица Степная – 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106.
Избирательный участок № 328

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Войков көшесі, 43, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 10 мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Луначарский көшесі - 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 197 а, 199; Интернациональная көшесі - 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 142, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 160, 166, 168, 170, 172, 174, 178, 186; Абылайхан көшесі - 104, 104 а, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 116 а, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 132, 134, 135, 136, 139, 143, 145, 155; Мұхтар Әуезов көшесі - 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 167, 168, 169, 173, 175, 177, 185, 189, 191, 193, 195; Боровская көшесі - 148, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 215, 217, 219; Набережная көшесі - 146, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 177; Севастополь көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45, 47; Мәскеу көшесі - 1, 2 ,3, 4 ,5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 50, 51,56, 58; Одесская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15 а, 16, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32; Мәлік Ғабдуллин көшесі - 54, 60, 62, 64, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 91, 93, 95, 97, 99, 103; Морозов көшесі - 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 89; Циалковский көшесі - 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Шевченко көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Жас ұлан көшесі - 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Восточная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Фрунзе көшесі -1, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46; Чапаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12; Войков көшесі -54, 78, 82, 84.
№ 329 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Саяхат көшесі, 10, "Қазақстан Темір Жолы" акционерлік қоғамы Ақмола жол бөлімшесі филиалының "Бурабай - Курорты" станциясының ғимараты.

Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Войкова, 43, здание коммунального государственного учреждения "Школа – интернат № 10 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Луначарского - 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 197 а, 199; улица Интернациональная - 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 142, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 160, 166, 168, 170, 172, 174, 178, 186; улица Абылайхана - 104, 104 а, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 116 а, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 132, 134, 135, 136, 139, 143, 145, 155; улица Мухтара Ауэзова - 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 167, 168, 169, 173, 175, 177, 185, 189, 191, 193, 195; улица Боровская - 148, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 215, 217, 219; улица Набережная - 146, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 177; улица Севастопольская - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45, 47; улица Московская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 56, 58; улица Одесская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15 а, 16, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32; улица Малика Габдуллина - 54, 60, 62, 64, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 91, 93, 95, 97, 99, 103; улица Морозова - 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 89; улица Циалковского - 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Шевченко - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Жас улан - 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Восточная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Фрунзе - 1, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46; улица Чапаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12; улица Войкова – 54, 78, 82, 84.
Избирательный участок № 329
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Саяхат, 10, здание станции "Курорт-Боровое" филиала Акционерного общества "Қазақстан Темір Жолы" Акмолинское отделение дороги.

Шекаралары: Щучинск қаласы, Морозов көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50; Войков көшесі - 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32; Луначарский көшесі - 228, 228 а; Алаш көшесі - 221, 252, 254, 256; Циалковский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; Саяхат көшесі - 12, 17, 23; Пугачев көшесі - 243, 245; Толкунов көшесі - 249, 251, 272, 274; Степная көшесі - 225, 229, 231, 233.
№ 330 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Куйбышев көшесі, 1, "Ірілендірілген жол дистанциясы" филиалының ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Көктем көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Тұлпар көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 64, 65, 66, 67, 67 а, 67 б, 68 а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102; Батыс көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 2, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82 а, 83, 83 а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119; Куйбышев көшесі - 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 а, 53, 53 а, 54, 55, 56, 57, 58, 58 а, 58 б, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87 а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 104, 106; Арман көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49; Мерей көшесі - 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 3 а, 4, 4 а, 4 б, 5, 6, 7, 7 а, 8, 8 а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 25, 27, 29, 31, 33, 35; ПЧ-3 шағын ауданы – 6; Нефтебаза шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 5.
№ 331 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Горный шағын ауданы, 28, "Ақмола облысы білім басқармасының Щучинск қаласының "Білім-инновация" IT лицей - интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: город Щучинск, улица Морозова - 2, 4, 6, 8, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50; улица Войкова - 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32; улица Луначарского - 228, 228 а; улица Алаш - 221, 252, 254, 256; улица Циалковского - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; улица Саяхат - 12, 17, 23; улица Пугачева - 243, 245; улица Толкунова - 249, 251, 272, 274; улица Степная - 225, 229, 231, 233.
Избирательный участок № 330
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Куйбышева, 1, здание филиала "Укрупненная Кокшетауская дистанция пути".
Границы: город Щучинск, улица Коктем - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; улица Тулпар - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 64, 65, 66, 67, 67 а, 67 б, 68 а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102; улица Батыс - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 2, 2 б, 3, 4 , 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82 а, 83, 83 а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119; улица Куйбышева - 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 а, 53, 53 а, 54, 55, 56, 57, 58, 58 а, 58 б, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87 а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 а, 102, 104, 106; улица Арман - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49; улица Мерей - 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 3 а, 4, 4 а, 4 б, 5, 6, 7, 7 а, 8, 8 а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 25, 27, 29, 31, 33, 35; микрорайон ПЧ-3 – 6; микрорайон Нефтебазы – 1, 2, 3, 4, 5.
Избирательный участок № 331
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, микрорайон Горный, 28, здание коммунального государственного учреждения "IT лицей-интернат "Білім-иновация" города Щучинск управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Щучинск қаласы, Энергетиков көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 1 е, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 28, 29; Трудовая көшесі - 2, 2 а, 3, 3 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 23, 25, 25 а, 25 б, 27, 29, 31, 31 а, 33, 33 а, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Ақсай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; Аққайын көшесі - 1, 1 г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Фабричная көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7; Берен көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Шаңырақ көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11; Горный шағын ауданы - 1, 1 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 16, 17, 26, 27, 28, 38; Достық көшесі - 1.
№ 332 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Киров көшесі, 58, "Ә.Н. Бөкейхан атындағы ҚазОШАҒЗИ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Киров көшесі - 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53 а, 55, 55 а, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 72; Цветная көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23; Садовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29; Механизаторская көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Северная көшесі - 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 8 в, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 20, 22 а; Тимирязев көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Ботаническая көшесі - 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 14, 16, 18 а, 20; Сеченов көшесі-1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11; Гоголь көшесі - 10, 10/1, 10/2, 30, 40; Пушкин көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 20, 35; 2-ші Пушкин көшесі – 1, 10, 14 б, 25; Чехов көшесі -1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; Солтустик көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Жолдастық көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Верхняя көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10; Жаңа ЩИПТ шағын ауданы- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 б.
№ 333 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Зеленая көшесі, 24, "Щучье" шипажайы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, "Щучье" шипажайы" акционерлік қоғамы; Зеленая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 12 б, 13 а, 14, 14 а, 14 б, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21; Приозерная көшесі - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7, 8, 10; Кентау көшесі- 1, 2, 3, 4, 5; Ақылбай кордоны; "Зеленый Бор" шипажай-профилакториясы; "Алмаз" шипажайы; "Бура" демалыс базасы; пансионаттар: "Ақ-желкен", "Ақжиек", "Жұмбақтас"; "Ботагөз" демалыс үйі; "Арқа" шипажай-профилакториясы; "Сұлтан" қонақ үйі; "Самал" қонақ үйі; "Сұңқар" демалыс үйі.
№ 334 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Мәлік Ғабдуллин көшесі, 5 а, "Кокшетаумельинвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Границы: город Щучинск, улица Энергетиков - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 1 е, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 28, 29; улица Трудовая - 2, 2 а, 3, 3 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 23, 25, 25 а, 25 б, 27, 29, 31, 31 а, 33, 33 а, 35, 37, 39, 41, 43, 45; улица Аксай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; улица Аккайын - 1, 1 г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Фабричная - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7; улица Берен - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Шанырак- 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 11; микрорайон "Горный" - 1, 1 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 16, 17, 26, 27, 28, 38; улица Достык – 1.
Избирательный участок № 332
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Кирова, 58, здание товарищества с ограниченной ответственностью "КазНИИЛХА имени А.Н. Букейхана".
Границы: город Щучинск, улица Кирова - 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53 а, 55, 55 а, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 72; улица Цветная - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23; улица Садовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29; улица Механизаторская - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Северная - 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 8 в, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 20, 22 а; улица Тимирязева - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Ботаническая - 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 14, 16, 18 а, 20; улица Сеченова - 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11; улица Гоголя - 10, 10/1, 10/2, 30, 40; улица Пушкина - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 20, 35; улица 2-я Пушкина – 1, 10, 14 б, 25; улица Чехова - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; улица Солтустик - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Товарищеская - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Верхняя - 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10; микрорайон Новый ЩИПТ - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 б.
Избирательный участок № 333
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Зеленая, 24, здание акционерного общества "Санаторий Щучинский".
Границы: город Щучинск, акционерное общество "Санаторий Щучинский", улица Зеленая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 12 б, 13, 14, 14 а, 14 б, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21; улица Приозерная - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7, 8, 10; улица Кентау - 1, 2, 3, 4, 5; Акылбайский кордон.
Избирательный участок № 334
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Малик Габдуллин, 5 а, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Кокшетаумельинвест".

Шекаралары: Щучинск қаласы, Пугачев көшесі - 130, 132, 134, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242, 246, 248, 254; Толкунов көшесі - 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254; Степная көшесі - 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203 а, 204, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232; Оқжетпес көшесі - 120, 122, 124, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199; Лесная көшесі - 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153; Табиғат көшесі - 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146 а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196 а; Ахмет Байтұрсынұлы көшесі - 65, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98 а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 107 б, 108, 109, 110, 111, 112, 115, 116, 116 а, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; Ақан сері көшесі - 35, 37, 39, 41, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 100 а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; Алтын дән көшесі – 24 б, 27, 27 а, 29, 31, 33, 35, 37, 37 а, 37 б, 37 в, 39, 39 а, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Дорожная көшесі - 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 60 а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 74 а, 76, 76 а; Западная көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47; Одесская көшесі - 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 139, 140, 141, 146, 148, 150, 150 а; Сенобаза шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6; Ақжол көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Мәлік Ғабдуллин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; Щучинск көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; Морозов көшесі - 1, 3, 5, 7, 9; Мәскеу көшесі - 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 179 а, 181, 183, 185, 187, 193; Бейбітшілік көшесі - 1, 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 19, 21, 27, 29, 31.
№ 335 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Орталық аудандық аурухана шағын ауданы, 1 в, "Авиценна Бурабай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Орталық аудандық аурухана шағын ауданы.
№ 336 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 25, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Бурабай кентінің Сәкен Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: город Щучинск, улица Пугачева - 130, 132, 134, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242, 246, 248, 254; улица Толкунова - 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254; улица Степная – 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203 а, 204, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232; улица Окжетпес - 120, 122, 124, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199; улица Лесная - 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153; улица Табигат - 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146 а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196 а; улица Ахмета Байтурсынулы - 65, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98 а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 107 б, 108, 109, 110, 111, 112, 115, 116, 116 а, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; улица Акана Сери - 35, 37, 39, 41, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 100 а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; улица Алтын дан - 24 б, 27, 27 а, 29, 31, 33, 35, 37, 37 а, 37 б, 37 в, 39, 39 а, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; улица Дорожная - 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 60 а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 74 а, 76, 76 а; улица Западная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47; улица Одесская - 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 139, 140, 141, 146, 148, 150, 150 а; микрорайон Сенобаза - 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Акжол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Малика Габдуллина - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; улица Щучинская - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; улица Морозова - 1, 3, 5, 7, 9; улица Московская - 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 179 а, 181, 183, 185, 187, 193; улица Бейбитшилик - 1, 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 19, 21, 27, 29, 31.
Избирательный участок № 335
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, микрорайон Центральная районная больница, 1 в, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Авиценна Бурабай".
Границы: город Щучинск, микрорайон Центральная районная больница.
Избирательный участок № 336
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, поселок Бурабай, улица Кенесары, 25, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сакена Сейфуллина поселка Бурабай отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Бурабай кенті, Дорожкиных көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; Жұмабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 22, 24, 26; Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Интернациональная көшесі - 1, 2, 2 в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 91, 92, 96, 98, 99, 100, 100 а, 102, 104, 106, 110; Алимусиных көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/3, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Киснеревых көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 29, 31, 33, 35; Табиғат шағын ауданы – 19, 22, 59, 86.
№ 337 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 47 Б, "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бурабай кенті, Көкмайса көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 13 а, 14, 17, 19; Кенесары көшесі - 35, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 55, 56, 57, 57 а/1, 57 а/2, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 98; Алатау көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40; Озерная көшесі - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Орман көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Жібек жолы көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 51, 51 а, 53, 66; Біржан сал көшесі - 6, 13, 14, 15, 22; Бөгембай батыр көшесі - 3, 5, 5 а, 6, 7, 11; Андықожа батыр көшесі –2, 9, 10, 18, 18/2; Үкілі Ыбрай көшесі - 1; Құлагер көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 12, 12 а, 12 б, 16; Мерей көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 20, 21, 22; Көкше көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 39 а; "Шаңырақ" шағын ауданы - 10, 17, 26; Көркем шағын ауданы: Ақжайық көшесі - 1, 2, 3, 3 а, 3 б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26; кордондар: "Сабатас" - 1, 2; "Мирная долина" - 1, 2; "Веселый" - 1, 2, 3; "Аққайын" - 1, 2; "Отрадный" - 1; "Золотой Бор" - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; "Красный яр" - 1; мейманхана кешендері: "Береке", "Нұрсат", "Әлем", "Әлем+", "Айнакөл", "Астана", "Жұмбақтас", "Жансая", "Шаңырақ", "Нұрлытау", "Азия", "Ақмолатурист", "Евразия", "Продкорпорация", "Глория", "Рахат"; Сарыбұлақ ауылының аумағы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
№ 338 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 1, "Бурабай" республикалық оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының курорттық бюросының ғимараты.

Границы: поселок Бурабай, улица Дорожкиных – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; улица Жумабаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 22, 24, 26; улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; улица Интернациональная - 1, 2, 2 в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 91, 92, 96, 98, 99, 100, 100 а, 102, 104, 106, 110; улица Алимусиных - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/3, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; улица Киснеревых - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 29, 31, 33, 35; микрорайон Табигат – 19, 22, 59, 86.
Избирательный участок № 337
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, поселок Бурабай, улица Кенесары, 47 Б, здание государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Бурабай" Управления делами Президента Республики Казахстан.
Границы: поселок Бурабай, улица Кокмайса - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 13 а, 14, 17, 19; улица Кенесары - 35, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 55, 56, 57, 57 а/1, 57 а/2, 59, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 98; улица Алатау - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40; улица Озерная - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Орман - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Жибек жолы - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 51, 51 а, 53, 66; улица Биржан сал - 6, 13, 14, 15, 22; улица Богембай батыра - 3, 5, 5 а, 6, 7, 11; улица Андыкожа батыра - 2, 9, 10, 18, 18/2; улица Укили Ибрая - 1; улица Кулагер - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 12, 12 а, 12 б, 16; улица Мерей - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 20, 21, 22; улица Кокше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 39 а; микрорайон "Шанырак" - 10, 17, 26; микрорайон Коркем: улица Акжаик - 1, 2, 3, 3 а, 3 б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26; кордоны: "Сабатас" - 1, 2; "Мирная долина" - 1, 2; "Веселый" - 1, 2, 3; "Аккаин" - 1, 2; "Отрадный" - 1; "Золотой Бор" - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; "Красный яр" - 1; гостиничные комплексы: "Береке", "Нурсат", "Алем", "Алем+", "Айнаколь", "Астана", "Жумбактас", "Жансая", "Шанырак", "Нурлытау", "Азия", "Акмолатурист", "Евразия", "Продкорпорация", "Глория", "Рахат"; территория села Сарыбулак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 338
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, поселок Бурабай, улица Кенесары, 26, здание модельной библиотеки поселка Бурабай коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Бурабайского района.

Шекаралары: Бурабай кенті, Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 6 б, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 25 а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61 а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 а, 75, 76, 76 б, 77, 78, 79; Жамбыл көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45 а, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67; Казахстанская көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49 б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73 а, 75, 75 а, 77, 79, 81, 83, 83 а, 85, 87, 89, 89 а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139; парк саяжайлар - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; мейманхана кешендері: "Евразия Делюкс", "Ақ-Бұлақ"; Кенесары көшесі - 3, 9, 10, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32 а, 34, 36, 45; Школьная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 22, 22 а, 25, 27, 29, 37 а, 43; Советская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 21, 22, 24, 26, 27, 28 а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; 2-ші Советская көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Комсомольская көшесі - 1, 2, 4, 6, 8, 16, 20, 22, 24, 26, 30; "Прогресс" пансионаты; "Смак", "Айдана" мейманханалары; "Алматы", "Архидом", "Кокшебель", "Евразия", "Эдем", "Каста", "Марсель" мейманхана кешендері.
№ 339 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Бурабай кенті, Бурабай көлінің оңтүстік-батыс жағалауы, "Оқжетпес" шипажайының ғимараты.
Шекаралары: Бурабай кенті, "Оқжетпес" шипажайы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; "Абылайхан" қонақ үйі; "Голубой залив" кордоны - 1, 2; "Оқжетпес" пансионаты - 1, 2.
№ 340 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 1, 1 корпус "Бурабай" республикалық оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Бурабай кенті, "Бурабай" республикалық оңалту орталығы.
№ 341 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Оқжетпес ауылы, Достық көшесі, 30, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Оқжетпес ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: поселок Бурабай, улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 6 б, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 25 а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61 а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 а, 75, 76, 76 б, 77, 78, 79; улица Джамбула - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45 а, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67; улица Казахстанская - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49 б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73 а, 75, 75 а, 77, 79, 81, 83, 83 а, 85, 87, 89, 89 а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139; парк дачи – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; гостиничные комплексы: "Евразия Делюкс", "Ак-Булак"; улица Кенесары - 3, 9, 10, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32 а, 34, 36, 45; улица Школьная - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 22, 22 а, 25, 27, 29, 37 а, 43; улица Советская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 21, 22, 24, 26, 27, 28 а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; улица 2-я Советская - 1, 2, 3, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; улица Комсомольская - 1, 2, 4, 6, 8, 16, 20, 22, 24, 26, 30; пансионат "Прогресс"; гостиницы: "Смак", "Айдана"; гостиничные комплексы: "Алматы", "Архидом", "Кокшебель", "Евразия", "Эдем", "Каста", "Марсель".
Избирательный участок № 339
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, поселок Бурабай, Юго-западный берег озера Бурабай, здание санатория "Окжетпес".
Границы: поселок Бурабай, санаторий "Окжетпес" -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; отель "Абылайхан"; кордон "Голубой залив" - 1, 2; пансионат "Окжетпес" - 1, 2.
Избирательный участок № 340
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, поселок Бурабай, улица Кенесары, 1, корпус 1, здание республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр реабилитации "Бурабай"".
Границы: поселок Бурабай, Республиканский центр реабилитации "Бурабай".
Избирательный участок № 341
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Окжетпес, улица Достык, 30, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Окжетпес отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Оқжетпес ауылы, Достық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17; коттедждер - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 в/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 342 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қызылағаш ауылы, Мектеп көшесі, 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Абылай хан атындағы Қызылағаш ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қызылағаш ауылының аумағы.
№ 343 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Ақылбай ауылы, Школьная көшесі, 9, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Ақылбай ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақылбай ауылының аумағы, Озерное ауылының аумағы.
№ 345 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қарабауыр ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 2 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Қарабауыр ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарабауыр ауылының аумағы.
№ 346 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Атамекен ауылы, Школьная көшесі, 25, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Атамекен ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атамекен ауылының аумағы.
№ 347 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қаражар ауылы, Центральная көшесі, 17 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Қаражар ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қаражар ауылының аумағы.
№ 348 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Жасыл ауылы, Школьная көшесі, 8, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Жасыл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жасыл ауылының аумағы.
№ 349 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Шиелі ауылы, Школьная көшесі, 7, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Шиелі ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шиелі ауылының аумағы.
№ 350 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Жаңажол ауылы, Жеңіс көшесі, 22, Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жаңажол ауылы клубының ғимараты.
Шекаралары: Жаңажол, Жарқайын ауылдарының аумағы.
№ 351 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Веденовка ауылы, Октябрьская көшесі, 6, Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Веденовка ауылы Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Веденовка ауылының аумағы.
№ 352 сайлау учаскесі

Границы: село Окжетпес, улица Достык - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17; коттеджи - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 в/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 342
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Кызылагаш, улица Мектеп, 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абылайхана села Кызылагаш отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Кызылагаш.
Избирательный участок № 343
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Акылбай, улица Школьная, 9, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акылбай отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Акылбай, территория села Озерное.
Избирательный участок № 345
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Карабауыр, улица Мухтара Ауезова, 2 А, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Карабаур отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Карабауыр.
Избирательный участок № 346
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Атамекен, улица Школьная, 25, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Атамекен отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Атамекен.
Избирательный участок № 347
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Каражар, улица Центральная, 17 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Каражар отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Каражар.
Избирательный участок № 348
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Жасыл, улица Школьная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жасыл отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Жасыл.
Избирательный участок № 349
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Шиели, улица Школьная, 7, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Шиели отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Шиели.
Избирательный участок № 350
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Жанажол, улица Женис, 22, здание клуба села Жанажол государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Бурабайского района.
Границы: территория сел Жанажол, Жаркайын.
Избирательный участок № 351
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Веденовка, улица Октябрьская, 6, здание Дома культуры села Веденовка государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Бурабайского района.
Границы: территория села Веденовка.
Избирательный участок № 352

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қарабұлақ ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы, 4 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Қарабұлақ ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылының аумағы.
№ 353 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Зеленый Бор ауылы, № 2 шағын аудан, Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Зеленый Бор, Молбаза ауылдарының аумағы.
№ 354 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Мәдениет ауылы, Амангелді Иманов көшесі, 24 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Есмағамбет Исмаилов атындағы Мәдениет ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Мәдениет ауылының аумағы.
№ 355 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Жаңаталап ауылы, Школьная көшесі, 4 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Жаңаталап ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңаталап ауылының аумағы.
№ 356 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қымызынай ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 11/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Қымызнай ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қымызынай ауылының аумағы.
№ 357 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Златополье ауылы, Парковая көшесі, 14 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Златополье ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Златополье, Сотниковка ауылдарының аумағы.
№ 358 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Обалы ауылы, М.Д. Досанов көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Обалы ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Обалы, Лесной Хутор ауылдарының аумағы, Түлкілі, Новоандреевка ауылдарының аумағы.
№ 359 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Савинка ауылы, Школьная көшесі, 5 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Савинка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Савинка ауылының аумағы.
№ 361 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қатаркөл ауылы, Студенческий тұйық көшесі, 1, "Бурабай ауданы Қатаркөл ауылы, ауылшаруашылық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Карабулак, улица Тауелсиздиктин 25 жылдығы, 4 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Карабулак отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Карабулак.
Избирательный участок № 353
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Зеленый бор, микрорайон № 2, здание Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Бурабайского района.
Границы: территория сел Зеленый Бор, Молбаза.
Избирательный участок № 354
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Мадениет, улица Амангельды Иманова, 24 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Есмагамбета Исмаилова села Мадениет отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Мадениет.
Избирательный участок № 355
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Жанаталап, улица Школьная, 4 А, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Жанаталап отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Жанаталап.
Избирательный участок № 356
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Кымызынай, улица Абая Кунанбаева, 11/1, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Кымызнай отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Кымызынай.
Избирательный участок № 357
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Златополье, улица Парковая, 14 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Златополье отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория сел Златополье, Сотниковка.
Избирательный участок № 358
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Обалы, улица М.Д. Досанова, 19, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Обалы отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория сел Обалы, Лесной Хутор, территория сел Тулькули, Новоандреевка.
Избирательный участок № 359
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Савинка, улица Школьная, 5 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Савинка отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Савинка.
Избирательный участок № 361
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Катарколь, улица Студенческий переулок, 1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Сельскохозяйственный колледж, село Катарколь Бурабайского района".

Шекаралары: Қатаркөл ауылы, Набережная көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20; Озерная көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 20, 22; Гоголь көшесі – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36; Абай көшесі –1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38; Горький көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42; Пушкин көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 37, 39; Ленин көшесі – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 30, 34 а; Карл Маркс көшесі – 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24; Досов көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Чайковский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Киров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22; Калинин көшесі – 1, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21; Куйбышев көшесі– 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Подлесная көшесі – 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12; Студенческий тұйық көшесі – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5; "Юность" жатақханасы; балалар сауықтыру орталықтары: "Континент", "ЗвҰздный", "Лесная сказка"; Ключевое ауылының аумағы.
№ 362 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қатаркөл ауылы, Ленин көшесі, 29, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Қатаркөл ауылының Досов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қатаркөл ауылы, Набережная көшесі – 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35 а, 39; Озерная көшесі – 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; Гоголь көшесі – 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 81; Абай көшесі – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 54, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 97; Горький көшесі – 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95; Пушкин көшесі – 30 а, 34, 36, 42, 46, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101; Ленин көшесі – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70; Карл Маркс көшесі – 23, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70; Досов көшесі – 24, 25, 27, 30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 73; Чайковский көшесі – 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 67; Киров көшесі – 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 28 а, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 47, 47а, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67; Калинин көшесі – 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 60, 62, 63, 64; Куйбышев көшесі – 17, 20, 21, 22, 24, 25, 30, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 53 а, 55, 57; Подлесная көшесі – 13, 14, 15, 17, 21, 27, 29, 32, 33, 37, 39, 41, 42, 45, 46, 50; Приозерное орманшылығы – 1, 2, 3, 4, 5; демалыс базалары: "Спутник", "Чайка"; Вишневое ауылының аумағы.
№ 363 сайлау учаскесі

Границы: село Катарколь, улица Набережная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20; улица Озерная –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 20, 22; улица Гоголя – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 16, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36; улица Абая – 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38; улица Горького – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42; улица Пушкина – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 37, 39; улица Ленина – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 30, 34 а; улица Карла Маркса – 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24; улица Досова – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Чайковского – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Кирова – 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22; улица Калинина – 1, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 15, 14, 16, 17, 18, 19, 21; улица Куйбышева – 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Подлесная – 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12; Студенческий переулок – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5; общежитие "Юность"; детские оздоровительные центры: "Континент", "ЗвҰздный", "Лесная сказка"; территория села Ключевое.
Избирательный участок № 362
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Катарколь, улица Ленина, 29, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Досова села Катарколь отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Катарколь, улица Набережная – 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35 а, 39; улица Озерная – 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; улица Гоголя – 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 81; улица Абая – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 54, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 97; улица Горького – 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95; улица Пушкина – 30 а, 34, 36, 42, 46, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101; улица Ленина – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70; улица Карла Маркса – 23, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70; улица Досова – 24, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 73; улица Чайковского – 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 67; улица Кирова – 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 28 а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 47, 47 а, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67; улица Калинина – 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 60, 62, 63, 64; улица Куйбышева – 17, 20, 21, 22, 24, 25, 30, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 53 а, 55, 57; улица Подлесная – 13, 14, 15, 17, 21, 27, 29, 32, 33, 37, 39, 41, 42, 45, 46, 50; Приозерное лесничество – 1, 2, 3, 4, 5; базы отдыха: "Спутник", "Чайка"; территория села Вишневое.
Избирательный участок № 363

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Сосновка ауылы, Мектеп көшесі, 10/2, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Сосновка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сосновка ауылының аумағы.
№ 364 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қатаркөл ауылы, "Қазақстан Темір Жолы" - Жүк тасымалы" акционерлік қоғамының филиалы – "Сәкен Сейфуллин атындағы шипажай-профилакториі" ғимараты.
Шекаралары: "Сәкен Сейфуллин атындағы шипажай-профилакториі"; "Самал" сауықтыру орталығы; "КИГОК" энерго-информ" акционерлік қоғамы филиалының оқу орталығы; "Жезказганец" балалар-сауықтыру шипажайы; "Приозерный" шипажай-профилакториі.
№ 365 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Кенесары ауылы, Мектеп көшесі, 52 Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Кенесары ауылының Сәтпаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Кенесары ауылының аумағы.
№ 366 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Баянбай ауылы, Целинная көшесі, 1 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Баянбай ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Баянбай ауылының аумағы, Брусиловка ауылының аумағы.
№ 368 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Наурызбай батыр ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Наурызбай батыр атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Наурызбай батыр ауылының аумағы.
№ 369 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Ұрымқай ауылы, Ленин көшесі, 1 Б, Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ұрымқай ауылының Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Ұрымқай, Кульстан ауылдарының аумағы.
№ 370 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қарашілік ауылы, Школьная көшесі, 1 Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Қарашілік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарашілік ауылының аумағы.
№ 371 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Дмитриевка ауылы, Ленин көшесі, 36 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Дмитриевка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Дмитриевка ауылының аумағы.
№ 372 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Көрнекті ауылы, Гагарин көшесі, 18 Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Көрнекті ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Көрнекті ауылының аумағы.
№ 373 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Кіндікқарағай ауылы, Орталық көшесі, 3 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Кіндікқарағай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Кіндікқарағай ауылының аумағы.
№ 374 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Красный Кордон ауылы, Лесная көшесі, 1 А, "Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Ұрымқай орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Красный Кордон ауылының аумағы.
№ 375 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Успеноюрьевка ауылы, Мира көшесі, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Успеноюрьевка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Успеноюрьевка, Клинцы, Қарағай ауылдарының аумағы.
№ 376 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Николаевка ауылы, А.С. Куница көшесі, 21, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Кеңес Одағының батыры А.С. Куница атындағы Николаев ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Николаевка ауылының аумағы.
№ 377 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Райгородок ауылы, Центральная көшесі, 16 Б, "RG Gold" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Райгородок ауылының аумағы.
№ 755 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Шоқан Уәлиханов атындағы әскери колледжі.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Шоқан Уәлиханов атындағы әскери колледжі.
№ 756 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, "Алмаз" санаторийі.
Шекаралары: "Зеленый Бор" санаторий-профилакторийі; "Алмаз" санаторийі; "Бура" демалыс базасы; "Ак-желкен", "Ак жиек", "Жумбактас " пансионаттары; "Ботагоз" демалыс үйі; "Арка" санаторий-профилакторийі; "Султан" конақ үйі; "Самал" конақ үйі; "Сункар" демалыс үйі.
№ 757 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, "Дискавери-Бурабай" сауықтыру орталығы.
Шекаралары: "Қатаркөл" оңалту орталығы.

Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Сосновка, улица Мектеп, 10/2, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Сосновка отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Сосновка.
Избирательный участок № 364
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Катарколь, здание филиала акционерного общества "ҚазақстанТемірЖолы" Грузовые перевозки" "Санаторий-профилакторий имени Сакена Сейфуллина".
Границы: "Санаторий-профилакторий имени Сакена Сейфуллина"; учебный центр филиала Акционерного общества "Энерго-информ "КИГОК"; детско-оздоровительный санаторий "Жезказганец"; санаторий-профилакторий "Приозерный".
Избирательный участок № 365
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Кенесары, улица Мектеп, 52 Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сатпаева села Кенесары отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Кенесары.
Избирательный участок № 366
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Баянбай, улица Целинная, 1 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Баянбай отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Баянбай, территория села Брусиловка.
Избирательный участок № 368
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Наурызбай батыра, улица Шокана Уалиханова, 4, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Наурызбай батыра отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Наурызбай батыра.
Избирательный участок № 369
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Урумкай, улица Ленина, 1 Б, здание Дома культуры села Урумкай государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Бурабайского района".
Границы: территория сел Урумкай, Кульстан.
Избирательный участок № 370
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Карашилик, улица Школьная, 1 Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Карашилик отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Карашилик.
Избирательный участок № 371
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Дмитриевка, улица Ленина, 36 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Дмитриевка отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Дмитриевка.
Избирательный участок № 372
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Корнекты, улица Гагарина, 18 Б, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Курнекты отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Корнекты.
Избирательный участок № 373
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Киндиккарагай, улица Орталык, 3 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Киндыккарагай отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Киндиккарагай
Избирательный участок № 374
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Красный Кордон, улицы Лесная, 1 А, здание коммунального государственного учреждения "Урумкайское учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области".
Границы: территория села Красный Кордон.
Избирательный участок № 375
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Успеноюрьевка, улица Мира, 4, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Успеноюрьевка отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория сел Успеноюрьевка, Клинцы, Карагай.
Избирательный участок № 376
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Николаевка, улица А.С. Куницы, 21, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Героя Советского Союза А.С. Куницы села Николаевка отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Николаевка.
Избирательный участок № 377
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, село Райгородок, улица Центральная, 16 Б, здание товарищества с ограниченной ответственностью "RG Gold".
Границы: территория села Райгородок.
Избирательный участок № 755
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, Военный колледж Министерства обороны Республики Казахстан имени Шокана Уалиханова.
Границы: Военный колледж Министерства обороны Республики Казахстан имени Шокана Уалиханова.
Избирательный участок № 756
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, санаторий "Алмаз".
Границы: санаторий-профилакторий "Зеленый Бор"; санаторий "Алмаз"; база отдыха "Бура"; пансионаты: "Ак-желкен", "Ак жиек", "Жумбактас"; дом отдыха "Ботагоз"; санаторий-профилакторий "Арка"; отель "Султан"; отель "Самал"; дом отдыха "Сункар".
Избирательный участок № 757
Центр избирательного участка: Акмолинская область, Бурабайский район, оздоровительный центр "Дискавери-Боровое".
Границы: реабилитационный центр "Катарколь".