"Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2021 жылғы 17 мамырдағы № 33 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № 149 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 тамызда № 29238 болып тіркелді
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" облыстық мәслихаттың 2021 жылғы 17 мамырдағы № 33 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6264 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілcін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

О внесении изменения в решение Актюбинского областного маслихата от 17 мая 2021 года № 33 "Об определении перечня социально значимых сообщений города Актобе"
Решение маслихата Актюбинской области от 17 августа 2022 года № 149. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 августа 2022 года № 29238
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 17 мая 2021 года № 33 "Об определении перечня социально значимых сообщений города Актобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6264) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актюбинского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить: