Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2022-2023 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 13 қазандағы № 331 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 қарашада № 30461 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге және қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13418 тіркелген) бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2022-2023 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Е. Тугжанов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2022 жылғы 13 қазандағы
№ 331 қаулысына қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2022-2023 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
2022-2023 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырыс көлемі
Оқу жылына 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар құны (теңге) күндізгі оқыту/оқу жылында 1 маманды оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығыстары (теңге)
ұлттық жоғары білім беру ұйымдарында
Басқа жоғары білім беру ұйымдарында
1
Бакалавр
6B01 Педагогикалық ғылымдар
6В015 Жаратылыстану пәндері бойынша мұғалімдер даярлау
22
1010,9/16 848
901/15 017
6В014 Жалпы дамудың пәндік мамандандырылған мұғалімдерін даярлау
9

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием в организациях образования на 2022-2023 учебный год
Постановление акимата Актюбинской области от 13 октября 2022 года № 331. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2022 года № 30461
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения высших учебных заведений, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование и дополнительное образование детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13418), акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2022-2023 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Е. Тугжанов
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 13 октября 2022 года № 331
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2022-2023 учебный год из средств местного бюджета
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Объем государственного образовательного заказа на 2022-2023 учебный год
Средняя стоимость расхода на обучение 1 специалиста за учебный год (тенге) очное обучение/расходы 1 (одного) кредита на обучение 1 специалиста за учебный год (тенге)
в национальных высших учебных заведениях
в других высших учебных заведениях
1
Бакалавр
6B01 Педагогические науки
6В015 Подготовка учителей по естественнонаучным предметам
22
1010,9/16 848
901/15 017
6В014 Подготовка учителей с предметной специализацией общего развития
9