Алға қаласының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қарашадағы № 220 шешімі және Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 16 қарашадағы № 343 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қарашада № 30629 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына, Ақтөбе облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылдың 20 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Алға қаласының тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып, Алға ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Алға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алға қаласының келесідей атауы жоқ көшелеріне атаулар берілсін:
атауы жоқ көшеге Шаттық көшесі;
атауы жоқ көшеге Қырмызы көшесі;
атауы жоқ көшеге Серуен көшесі;
атауы жоқ көшеге Жігер көшесі;
атауы жоқ көшеге Сұлусай көшесі;
атауы жоқ көшеге Қайнар көшесі;
атауы жоқ көшеге Көкорай көшесі;
атауы жоқ көшеге Бозай көшесі;
атауы жоқ көшеге Керемет көшесі;
атауы жоқ көшеге Кереге көшесі;
атауы жоқ көшеге Шалғын көшесі;
атауы жоқ көшеге Қанағат көшесі;
атауы жоқ көшеге Сүмбіле көшесі;
атауы жоқ көшеге Лашын көшесі;
атауы жоқ көшеге Жалын көшесі;
атауы жоқ көшеге Сыбаға көшесі.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау Алға қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алға ауданының әкімі Н. Ержанов
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Тулеуов

О присвоении наименований безымянным улицам города Алга
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 16 ноября 2022 года № 220 и постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 16 ноября 2022 года № 343. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 ноября 2022 года № 30629
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Актюбинской области от 20 декабря 2018 года и с учетом мнения населения города Алга, акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам города Алга:
безымянной улице улица Шаттық;
безымянной улице улица Қырмызы;
безымянной улице улица Серуен;
безымянной улице улица Жігер;
безымянной улице улица Сұлусай;
безымянной улице улица Қайнар;
безымянной улице улица Көкорай;
безымянной улице улица Бозай;
безымянной улице улица Керемет;
безымянной улице улица Кереге;
безымянной улице улица Шалғын;
безымянной улице улица Қанағат;
безымянной улице улица Сүмбіле;
безымянной улице улица Лашын;
безымянной улице улица Жалын;
безымянной улице улица Сыбаға.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима города Алга.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алгинского района Н. Ержанов
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов