Қобда аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 128 "Қобда ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 тамыздағы № 195 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 қыркүйекте № 29351 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "Қобда ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 128 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3767 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев

О признании утратившим силу решения Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 128 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Кобдинском районе"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 августа 2022 года № 195. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2022 года № 29351
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Кобдинском районе" от 24 декабря 2013 года № 128 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3767).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев