Қобда ауданы Сарбұлақ ауылдық округінің Сарбұлақ ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 10 қазандағы № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қазанда № 30163 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Сарбұлақ ауылдық округінің Сарбұлақ ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Сарбұлақ ауылдық округі Сарбұлақ ауылының келесі көшелері:
Астана көшесін Жәңгір хан көшесіне;
Абай Құнанбаев көшесін Шығанақ Берсиев көшесіне;
Жастар көшесін Әбілхан Қастеев көшесіне;
Желтоқсан көшесін Түркістан көшесіне;
Пацаев көшесін Сарыбұлақ көшесіне қайта аталсын.
2. "Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешім Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарбұлақ ауылдық округінің әкімі Е. Утегенов

О переименовании некоторых улиц села Сарбулак Сарбулакского сельского округа Кобдинского района
Решение акима Сарбулакского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 10 октября 2022 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2022 года № 30163
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Сарбулак Сарбулакского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 26 марта 2021 года № 1, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Сарбулак Сарбулакского сельского округа:
улицу Астана на улицу Жәңгір хан;
улицу Абай Құнанбаев на улицу Шығанақ Берсиев;
улицу Жастар на улицу Әбілхан Қастеев;
улицу Желтоқсан на улицу Түркістан;
улицу Пацаев на улицу Сарыбұлақ.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарбулакского сельского округа Кобдинского района Актюбинского области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарбулакского сельского округа Е. Утегенов