Қобда ауданы Жиренқопа ауылдық округінің Жиренқопа ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жиренқопа ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 25 қарашадағы № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қарашада № 30824 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жиренқопа ауылдық округінің Жиренқопа ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Жиренқопа ауылдық округі Жиренқопа ауылының Жастар көшесін Отырар көшесіне қайта аталсын.
2. "Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жиренқопа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешім Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жариялағанынан кейін Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жиренқопа ауылдық округінің әкімі А. Тастаев

О переименовании улицы села Жиренкопа Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района
Решение акима Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 25 ноября 2022 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2022 года № 30824
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Жиренкопа Жиренкопинского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 26 марта 2021 года № 1, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Жастар села Жиренкопа Жиренкопинского сельского округа на улицу Отырар.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района Актюбинского области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Жиренкопинского сельского округа А. Тастаев