Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 126 "Мәртөк ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 97 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 наурызда № 27058 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "Мәртөк ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 5 наурыздағы № 126 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-161 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
Т. Көлкебаев

О признании утратившим силу решения Мартукского районного маслихата от 5 марта 2018 года № 126 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Мартукскому району"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 2 марта 2022 года № 97. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 марта 2022 года № 27058
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мартукского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Мартукскому району" от 5 марта 2018 года № 126 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-8-161).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Мартукского
районного маслихата
Т. Көлкебаев