Мұғалжар аудандық мәслихатының "Мұғалжар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2018 жылғы 2 наурыздағы № 170 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 159 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 сәуірде № 27406 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "Мұғалжар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2018 жылғы 2 наурыздағы № 170 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-187 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова

О признании утратившими силу решения Мугалжарского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Мугалжарскому району" от 2 марта 2018 года № 170
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 29 марта 2022 года № 159. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27406
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Мугалжарского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Мугалжарскому району" от 2 марта 2018 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-9-187).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова