Қандыағаш қаласының кейбір құрамдас бөліктеріне атаулар беру және қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 91 қаулысы және Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 180 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 сәуірде № 27785 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31- баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 - бабына, Қандыағаш қаласы халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастикалық комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мұғалжар аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. Қандыағаш қаласының келесідей атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
атау жоқ көшеге - Абай көшесі;
атау жоқ көшеге - Бауыржан Момышұлы көшесі;
атау жоқ көшеге - Астана көшесі;
атау жоқ көшеге - Алматы көшесі;
атау жоқ көшеге - Ұлытау көшесі;
атау жоқ көшеге - Ақорда көшесі;
атау жоқ көшеге - Әлия Молдағұлова көшесі;
атау жоқ көшеге - Мәншүк Мәметова көшесі;
атау жоқ көшеге - Көтібар Бәсенұлы көшесі.
2. Қандыағаш қаласының келесідей құрамдас бөліктері:
Актюбинская көшесі – Ақтөбе көшесіне;
Западный городок көшесі - Теректі көшесіне;
Школьный тұйық көшесі - Жем тұйық көшесіне;
Строительная көшесі - Құрылысшылар көшесіне қайта аталсын.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихатының шешімінің орындалуын бақылау Ақтөбе облысының Мұғалжар ауданы әкімінің осы сала бойынша жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі А. Шериязданов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова

О присвоении наименований и переименовании некоторых составных частей города Кандыагаш
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 20 апреля 2022 года № 91 и решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20 апреля 2022 года № 180. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2022 года № 27785
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города Кандыагаш и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 26 марта 2021 года № 1 акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам города Кандыагаш:
безымянной улице – улицу Абай;
безымянной улице – улицу Бауыржан Момышұлы;
безымянной улице – улицу Астана;
безымянной улице – улицу Алматы;
безымянной улице – улицу Ұлытау;
безымянной улице – улицу Ақорда;
безымянной улице – улицу Әлия Молдағұлова;
безымянной улице – улицу Мәншүк Мәметова;
безымянной улице – улицу Көтібар Бәсенұлы.
2. Переименовать следующие составные части города Кандыагаш:
улицу Актюбинская - на улицу Ақтөбе;
улицу Западный городок - на улицу Теректі;
переулок Школьный - на переулок Жем;
улицу Строительный - на улицу Құрылысшылар.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Мугалжарского района Актюбинской области.
4. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района А. Шериязданов
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова