Ойыл ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 "Ойыл ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімінің 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 желтоқсанда № 31244 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Ойыл ауданы әкімінің "Ойыл ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23251 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ақтөбе
облысы Ойыл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 2 шешіміне қосымша
Ойыл ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 шешіміне қосымша
Ойыл ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№ 389 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылы Көкжар көшесі 68, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ойыл ауылы: Құрманғазин Бейсұлла көшесі 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65/1, 65/2; Шернияз Жарылғасұлы көшесі 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 79, 81, 83, 85, 87; Көкжар көшесі 22, 25, 29, 31, 32А, 38, 39,40,41, 44,45, 48, 53,54,55, 57, 64; Қойшығұлов Ахметжан көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30; Берсиев Шығанақ, Жолмырзаев Байсалбай көшелері.
№ 390 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылы Құрманов Исламғали көшесі 86, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Жүсібалиев атындағы Ойыл қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ойыл ауылы: Құрманов Исламғали көшесі 47, 51, 53, 55, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65, 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 78 "а", 79/1, 79/2, 80, 81, 81"а", 82, 83, 84/1, 84/2, 85, 87, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Қойшығұлов Ахметжан көшесі 31, 32, 33, 35, 36,36 "А", 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47/1, 47/2, 50/1, 50/2; Абай Құнанбаев көшесі 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 29, 31; Құрманғазы Сағырбаев көшесі.
№ 391 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылы Шернияз Жарылғасұлы көшесі 36, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Шұғыла мәдениет және демалыс орталығының ғимараты.

О внесении изменения в решение акима Уилского района от 28 июня 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Уилского района"
Решение акима Уилского района Актюбинской области от 22 декабря 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2022 года № 31244
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Уилского района "Об образовании избирательных участков на территории Уилского района" от 28 июня 2021 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23251) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского района А. Казыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Уилская районная территориальная
избирательная комиссия Актюбинской
области Республики Казахстан
Приложение к решению акимата Уилского района от 22 декабря 2022 года № 2
Приложение к решению акима Уилского района от 28 июня 2021 года № 1
Избирательные участки на территории Уилского района
Избирательный участок № 389
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Уил улица Көкжар 68, здание государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Уил: улица Құрманғазин Бейсұлла 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43,45, 46, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65/1, 65/2; улица Шернияз Жарылғасұлы 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 79, 81, 83, 85, 87; улица Көкжар 22, 25, 29, 31, 32А, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 48, 53, 54, 55, 57, 64; улица Қойшығұлов Ахметжан 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30; улицы Берсиев Шығанақ, Жолмырзаев Байсалбай.
Избирательный участок № 390
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Уил улица Құрманов Исламғали 86, здание коммунального государственного учреждения "Уилская казахская средняя школа имени Ж.Жусибалиева" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Уил: улица Құрманов Исламғали 47, 51, 53, 55, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2 ,65, 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 78 "а", 79/1, 79/2, 80, 81, 81"а", 82, 83, 84/1, 84/2, 85, 87, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Қойшығұлов Ахметжан 31, 32, 33, 35, 36, 36 "А", 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47/1, 47/2, 50/1, 50/2; улица Абай Құнанбаев 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 29, 31; улица Құрманғазы Сағырбаев.
Избирательный участок № 391
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Уил улица Шернияз Жарылғасұлы 36, здание центра культуры и отдыха Шугыла государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".

Сайлау учаскесінің шекаралары: Ойыл ауылы: Шернияз Жарылғасұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47; Құрманғазин Бейсұлла көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Көкжар көшесі 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 26, 28, 30; Құрманов Исламғали көшесі 1, 2, 8, 10, 12, 13, 15; Масатов Сауытбай, Қарақұлов Ишанбай, Оноприенко Николай, Дүсіпов Үмбет, Төлебаев Мұса, Қлипанов Отар көшелері.
№ 392 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылы Аманкелді Иманов көшесі 2, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ойыл ауылы: Шернияз Жарылғасұлы көшесі 76, 78, 79, 80/1, 80/2, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 89, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 95/1, 95/2, 96, 97/1, 97/2, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104, 105, 105 "А", 105 "Б", 106, 107, 107 "Б", 108, 109, 110, 111, 113/1, 113/2, 113/3, 115/1, 115/2, 115/3, 116, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121, 123, 125, 125 "А", 127/1, 127/2, 127/3, 129, 133, 135, 137, 139,145, 147; Көкжар көшесі 65, 67, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 104/3, 105/1, 105/2, 105/3, 106, 107/1, 107/2, 108/1, 108/2, 108/3, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 124, 125, 126; Абай Құнанбаев көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19; Аманкелді Иманов көшесі 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 7, 9; Бақаев Бауетдин, Тапалова Нұрсұлу, Медетбаев Дауылбай, Байғанин Нұрпейіс, Молдағұлова Алия, Ержанов Қуаныш көшелері.
№ 568 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылы Алтынсарин Ыбырай көшесі 19, "Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің дене шынықтыру және сауықтыру кешенінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ойыл ауылы: Құрманов Исламғали көшесі 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 27, 31, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 56, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 62/3, 64, 66, 68, 74, 76; Аманкелді Иманов көшесі 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 13 "А", 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Дәуленов Сәлкен, Екібаев Амантұрлы, Алтынсарин Ыбырай, Еркінов Шүкір, Сатпаев Қаныш, Әл-Фараби, Асанқайғы жырау, Желтоқсан, Тәуелсіздік, Қаңтарбаев Тұрғали, Халел Досмухамедұлы көшелері.
№ 393 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Екпетал ауылы Жасыл ел көшесі 21, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Екпетал мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Екпетал ауылы: Барқын, Қыдырбаев Хайролла, Жасыл ел, Орманшы көшелері.
№ 394 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Қаракемер ауылы Ынтымақтастық көшесі 1, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаракемер мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қаракемер ауылы: Бейбітшілік, Ардагерлер, Достық, Ынтымақтастық көшелері; Доброво қыстағы; Еңсеген қыстағы; Тайлақбай қыстағы.
№ 395 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Ақшатау ауылы Ақжол көшесі 1а, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақшатау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақшатау ауылы: Жастар, Алаш, Ақжол, Әжібай би көшелері; Сарат қыстағы; Талтоғай қыстағы.
№ 396 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі Құмжарған ауылы Дінмұхамед Қонаев көшесі 2, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Соркөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Құмжарған ауылы: Дінмұхамед Қонаев, Қ.Ержанов, Бекет ата, Астана көшелері.
№ 397 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі Қаратал ауылы Ш.Берсиев көшесі 39, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ш.Берсиев атындағы модульдік кітапханасының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қаратал ауылы: Ш.Берсиев, Әбілқайыр хан, Ақтөбе, Абай, Ө.Бақаев, И.Қарағұлов, Шәкәрім, Ж.Жүсібәлиев, Республика, Бейбітшілік, З.Баймолдина, Көкжар, Тәуелсіздік, Сүлеймен әулие, Қобыланды батыр, Ә.Молдағұлова көшелері.
№ 398 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі Қарасу ауылы Ахмет Жұбанов көшесі 5, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрманов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қарасу ауылы: Ахмет Жұбанов, Бауыржан Момышұлы көшелері.
№ 399 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көптоғай ауылдық округі Амангелді ауылы Астана көшесі 16, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Амангелді ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Амангелді ауылы: Жаңақадам, Алғабас, Ынтымақ, Бейбітшілік, Астана көшелері.
№ 400 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көптоғай ауылдық округі Қарасу ауылы Алашорда көшесі 7, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Қарасу ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қарасу ауылы: Тамдыкөл, Мақпалкөл, Алашорда, Ойыл көшелері.
№ 401 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көптоғай ауылдық округі Көптоғай ауылы Қазақстан көшесі 18, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Көптоғай ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көптоғай ауылы: Ардагер, Достық, Құрман, Жеңіс, Мектеп, Наурыз, Сапы, Тәуелсіздік, Әл-Фараби, Жамбыл, Мәңгілік Ел көшелері.
№ 569 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көптоғай ауылдық округі Көптоғай ауылы Мектеп көшесі 4, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрман орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көптоғай ауылы: Қазақстан, Абай көшелері.
№ 402 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көптоғай ауылдық округі Шұбарши ауылы Желтоқсан көшесі 19, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Шұбарши ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шұбарши ауылы: Ақсай, Желтоқсан, Ишанбай Қарақұлов, Шығанақ Берсиев көшелері.
№ 404 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Сарбие ауылдық округі Сарбие ауылы Жастар көшесі 13, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Сапақкөл ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сарбие ауылы: Бейбітшілік, Жекенді, Астана, Ақтөбе, Құрманғазы, Махамбет, Жастар, Әйтеке би, Ә.Молдағұлова, Желтоқсан, Жеңіс, Исатай көшелері.
№ 405 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Сарбие ауылдық округі Қаракөл ауылы Абай көшесі 10, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаракөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қаракөл ауылы: Абай көшесі.
№ 406 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қараой ауылдық округі Қараой ауылы Еңбеккерлер көшесі 2, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Қараой ауылдық клубы.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қараой ауылы: Тәуелсіздік, Жетікөл, Еңбеккерлер, Қазақстан-2030, Ынтымақ, Алашорда, Бауыржан Момышұлы, Өркениет, Жасқайрат, Желтоқсан көшелері.
№ 407 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Сарбие ауылдық округі Құбасай ауылы Қызылқорған көшесі 7, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құбасай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Құбасай ауылы: Қызылқорған, Бейбітшілік көшелері.
№ 408 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Саралжын ауылдық округі Саралжын ауылы Бейбітшілік көшесі 15, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Саралжын ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Саралжын ауылы: Ә.Дербісәлин, Алаш, Ботагөз-2, Ақтөбе, Қазақстан, И.Құрманов, Кеңес, Қ.Шоланов, Таубатыр, Бейбітшілік, С.Керімбаева көшелері; Коңырат ауылы: Қоңырат, Ойыл көшелері.
№ 409 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Саралжын ауылдық округі Шиқұдық ауылы Мектеп көшесі 16, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Теректі негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шиқұдық ауылы: Теректі, Қайрат Рысқұлбеков көшелері.
№ 410 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Саралжын ауылдық округі Бестамақ ауылы Тайсойған көшесі 6, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Тайсойған ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бестамақ ауылы: Аяпберген, Тайсойған, Жасталап көшелері.
№ 411 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Саралжын ауылдық округі Ақкемер ауылы Жеткіншек көшесі 9, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Ақкемер ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақкемер ауылы: Жеткіншек, Бекет ата, Қиыл көшелері.
№ 412 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қайыңды ауылдық округі Ақжар ауылы Мектеп көшесі 4, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Ақжар ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжар ауылы: А.Иманов, Ш.Берсиев, Кеңес, Қайыңды, Мектеп, Жастар көшелері.
№ 413 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қайыңды ауылдық округі Көсембай ауылы Орталық көшесі 10, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Көсембай ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көсембай ауылы: Ынтымақ, Орталық, Бұлақ көшелері.

Границы избирательного участка: село Уил: улица Шернияз Жарылғасұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47; улица Құрманғазин Бейсұлла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16; улица Көкжар 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 26, 28, 30; улица Құрманов Исламғали 1, 2, 8, 10, 12, 13, 15; улицы Масатов Сауытбай, Қарақұлов Ишанбай, Оноприенко Николай, Дүсіпов Үмбет, Төлебаев Мұса, Қлипанов Отар.
Избирательный участок № 392
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Уил улица Аманкелді Иманов 2, здание коммунального государственного учреждения "Уилская казахская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Уил: улица Шернияз Жарылғасұлы 76, 78, 79, 80/1, 80/2, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 89, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 95/1, 95/2, 96, 97/1, 97/2, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104, 105, 105 "А", 105 "Б", 106, 107, 107 "Б", 108, 109, 110, 111, 113/1, 113/2, 113/3, 115/1, 115/2, 115/3, 116, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121, 123, 125, 125"А",127/1,127/2,127/3,129,133,135,137,139,145,147; улица Көкжар 65, 67, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 104/3, 105/1, 105/2, 105/3, 106, 107/1, 107/2, 108/1, 108/2, 108/3, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 124, 125, 126; улица Абай Құнанбаев 1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19; улица Аманкелді Иманов 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 7, 9; улицы Бақаев Бауетдин, Тапалова Нұрсұлу, Медетбаев Дауылбай, Байғанин Нұрпейіс, Молдағұлова Алия, Ержанов Қуаныш.
Избирательный участок № 568
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Уил улица Алтынсарин Ыбырай 19, здание физкультурно-оздоровительного комплекса коммунального государственного учреждения "Уилская детско-юношеская спортивная школа" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Уил: улица Құрманов Исламғали 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 27, 31, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 56, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 62/3, 64, 66, 68, 74, 76; улица Аманкелді Иманов 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 13 "А", 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28; улицы Дәуленов Сәлкен, Екібаев Амантұрлы, Алтынсарин Ыбырай, Еркінов Шүкір, Сатпаев Қаныш, Әл-Фараби, Асанқайғы жырау, Желтоқсан, Тәуелсіздік, Қаңтарбаев Тұрғали, Халел Досмұхамедұлы.
Избирательный участок № 393
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Екпетал улица Жасыл ел 21, здание коммунального государственного учреждения "Екпеталская школа- сад" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Екпетал: улицы Баркын, Кыдырбаев Хайролла, Жасыл ел, Орманшы.
Избирательный участок № 394
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Каракемер улица Ынтымактастык 1, здание коммунального государственного учреждения "Каракемерская школа-детский сад" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Каракемер: улицы Беибитшилик, Ардагерлер, Достык, Ынтымактастык; зимовка Доброво; зимовка Еңсеген; зимовка Тайлақбай.
Избирательный участок № 395
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Акшатау улица Акжол 1а, здание коммунального государственного учреждения "Акшатауская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Акшатау: улицы Жастар, Алаш, Акжол, Әжібай би; зимовка Сарат; зимовка Талтоғай.
Избирательный участок № 396
Местонахождение избирательного участка: сельский округ имени Ш.Берсиева село Кумжарган улица Дінмұхамед Қонаев 2, здание коммунального государственного учреждения "Сорколская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Кумжарган: улицы Дінмұхамед Қонаев, К.Ержанов, Бекет ата, Астана.
Избирательный участок № 397
Местонахождение избирательного участка: сельский округ имени Ш.Берсиева село Каратал улица Ш.Берсиев 39, здание модульной библиотеки имени Ш.Берсиева коммунального государственного учреждения "Уилская районная централизованная библиотечная система" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Каратал: улицы Ш.Берсиев, Әбілқайыр хан, Актобе, Абай, О.Бакаев, И.Карагулов, Шәкәрім, Ж.Жусибалиев, Республика, Бейбитшилик, З.Баймолдина, Кокжар, Тауелсиздик, Сулеймен аулие, Кобланды батыр, А.Молдагулова.
Избирательный участок № 398
Местонахождение избирательного участка: сельский округ имени Ш.Берсиева село Карасу улица Ахмет Жұбанов 5, здание коммунального государственного учреждения "Курмановская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Карасу: улицы Ахмет Жұбанов, Бауыржан Момышұлы.
Избирательный участок № 399
Местонахождение избирательного участка: Коптогайский сельский округ село Амангелды улица Астана 16, здание Амангелдинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Амангелды: улицы Жанакадам, Алгабас, Ынтымак, Бейбитшилик, Астана.
Избирательный участок № 400
Местонахождение избирательного участка: Коптогайский сельский округ село Карасу улица Алашорда 7, здание Карасуского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Карасу: улицы Тамдыкол, Макпалкол, Алашорда, Ойыл.
Избирательный участок № 401
Местонахождение избирательного участка: Коптогайский сельский округ село Коптогай улица Казахстан 18, здание Коптогайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Коптогай: улицы Ардагер, Достык, Курман, Женис, Мектеп, Наурыз, Сапы, Тауелсиздик, Әл-Фараби, Жамбыл, Мәңгілік Ел.
Избирательный участок № 569
Местонахождение избирательного участка: Коптогайский сельский округ село Коптогай улица Мектеп 4, здание коммунального государственного учреждения "Курманская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Коптогай: улицы Казахстан, Абай.
Избирательный участок № 402
Местонахождение избирательного участка: Коптогайский сельский округ село Шубарши улица Желтоксан 19, здание Шубаршийского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Шубарши: улицы Аксай, Желтоксан, Ишанбай Қарақұлов, Шығанақ Берсиев.
Избирательный участок № 404
Местонахождение избирательного участка: Сарбииский сельский округ село Сарбие улица Жастар 13, здание Сапаккольского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Сарбие: улицы Бейбитшилик, Жекенды, Астана, Актобе, Курмангазы, Махамбет, Жастар, Айтеке би, А.Молдагулова, Желтоксан, Женис, Исатай.
Избирательный участок № 405
Местонахождение избирательного участка: Сарбииский сельский округ село Каракол улица Абай 10, здание коммунального государственного учреждения "Каракольская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Каракол: улица Абай.
Избирательный участок № 406
Местонахождение избирательного участка: Караойский сельский округ село Караой улица Енбеккерлер 2, здание Караойского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Караой: улицы Тауелсиздик, Жетикол, Енбеккерлер, Казакстан-2030, Ынтымак, Алашорда, Бауыржан Момышұлы, Оркениет, Жаскайрат, Желтоксан.
Избирательный участок № 407
Местонахождение избирательного участка: Караойский сельский округ село Кубасай улица Кызылкорган 7, здание коммунального государственного учреждения "Кубасайская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Кубасай: улицы Кызылкорган, Бейбитшилик.
Избирательный участок № 408
Местонахождение избирательного участка: Саралжинский сельский округ село Саралжын улица Бейбитшилик, 15, здание Саралжинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Саралжын: улицы А.Дербисалин, Алаш, Ботагоз-2, Актобе, Казакстан, И.Курманов, Кенес, К.Шоланов, Таубатыр, Бейбитшилик, С.Керимбаева; село Конырат: улицы Конырат, Ойыл.
Избирательный участок № 409
Местонахождение избирательного участка: Саралжинский сельский округ село Шикудык улица Мектеп 16, здание коммунального государственного учреждения "Теректинская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Шикудык: улицы Теректи, Қайрат Рысқұлбеков.
Избирательный участок № 410
Местонахождение избирательного участка: Саралжинский сельский округ село Бестамак улица Тайсойган 6, здание Тайсойганского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Бестамак: улицы Аяпберген, Тайсойган, Жасталап.
Избирательный участок № 411
Местонахождение избирательного участка: Саралжинский сельский округ село Аккемер улица Жеткиншек 9, здание Аккемерского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Аккемер: улицы Жеткиншек, Бекет ата, Киыл.
Избирательный участок № 412
Местонахождение избирательного участка: Каиындинский сельский округ село Акжар улица Мектеп 4, здание Акжарского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Акжар: улицы А.Иманова, Ш.Берсиева, Кенес, Каиынды, Мектеп, Жастар.
Избирательный участок № 413
Местонахождение избирательного участка: Каиындинский сельский округ село Косембай улица Орталык 10, здание Косембайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Косембай: улицы Ынтымак, Орталык. Булак.