Ойыл ауданының Көптоғай ауылдық округінің Көптоғай ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 9 қарашадағы № 28 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 қарашада № 30498 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, Көптоғай ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ойыл ауданының Көптоғай ауылдық округінің Көптоғай ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
Тұрғын үй- 91 көшесін Жамбыл көшесіне;
Астанаға 10 жыл көшесін Мәңгілік Ел көшесіне.
2. "Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көптоғай ауылдық округінің әкімі Е. Асылбаев

О переименовании улиц села Коптогай Коптогайского сельского округа Уилского района
Решение акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 9 ноября 2022 года № 28. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 ноября 2022 года № 30498
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Коптогай и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 26 марта 2021 года за № 1, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Коптогай Коптогайского сельского округа Уилского района:
улицу Тургын уй- 91 на улицу Жамбыл;
улицу Астанага 10 жыл на улицу Мәңгілік Ел.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коптгайского сельского округа Е. Асылбаев