Ойыл ауданының Ойыл ауылдық округінің Ойыл ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 92 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қыркүйекте № 29759 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ойыл ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 2 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ойыл ауданының Ойыл ауылдық округінің Ойыл ауылының Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесі Тәуелсіздік көшесі деп қайта аталсын.
2. "Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауылдық округінің әкімі С. Даулеткалиев

О переименовании улицы села Уил Уилского сельского округа Уилского района
Решение акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 19 сентября 2022 года № 92. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2022 года № 29759
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Уил и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 21 апреля 2021 года за № 2, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Тауелсиздиктын 20 жылдыгы села Уил Уилского сельского округа Уилского района на улицу Тәуелсіздік.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского сельского округа С. Даулеткалиев