Шалқар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 98 "Шалқар ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу және аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 210 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 маусымда № 28598 болып тіркелді
Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Шалкарского района от 15 мая 2017 года № 98 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Шалкарского района и признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 22 июня 2022 года № 210. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июня 2022 года № 28598
Акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Шалқар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 98 "Шалқар ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу және аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5513 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

1. Внести в постановление акимата Шалкарского района от 15 мая 2017 года № 98 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Шалкарского района и признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5513) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:

"1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов
Шалқар ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 22 маусымдағы
№ 210 қаулысына қосымша
Шалқар ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 15 мамырдағы
№ 98 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
Тұрғын үйдің мекен - жайы
Айына бір шаршы метр мөлшері (теңге)
1
Шалқар қаласы, М. Қадыров көшесі, 38 үй

"1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов
Приложение к постановлению
акимата Шалкарского района
от 22 июня 2022 года № 210
Приложение к постановлению
акимата Шалкарского района
от 15 мая 2017 года № 98
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Адрес жилища
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1
город Шалкар, улица М. Кадырова, дом 38