Шалқар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 ақпандағы № 37 "Шалқар ауданы бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 402 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31179 болып тіркелді
Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 ақпандағы № 37 "Шалқар ауданы бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8071 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шалқар ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқар ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шалқар аудандық мәслихаты

О внесении изменения в постановление акимата Шалкарского района от 26 февраля 2021 года № 37 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Шалкарскому району"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 12 декабря 2022 года № 402. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31179
Акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шалкарского района от 26 февраля 2021 года № 37 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Шалкарскому району" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8071) следующие изменения:
в заголовок и пункт 1 на казахском языке вносятся изменения, на русском языке остаются без изменений;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов
"СОГЛАСОВАНО"
Шалкарский районный маслихат

Шалқар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 402 қаулысына қосымша
Шалқар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 ақпандағы № 37 қаулысына қосымша
Шалқар ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
Лауазымдардың атауы
Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары
1
Аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесінің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының кітапхана менгерушісі
2
Аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесінің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының сектор басшысы
3
Мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер)
4
Кітапханашы
Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары
1
Қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер

Приложение к постановлению акимата Шалкарского района от 12 декабря 2022 года № 402
Приложение к постановлению акимата Шалкарского района от 26 февраля 2021 года № 37
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Шалкарскому району
Наименование должностей
Должности специалистов в сфере культуры
1
Заведующий библиотекой государственного учреждения и государственного коммунального предприятия районного значения
2
Руководитель сектора государственного учреждения и государственного коммунального предприятия районного значения
3
Культорганизатор (основных служб)
4
Библиотекарь
Должности специалистов в сфере социального обеспечения
1
Социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью