2022 жылға Алматы облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 154 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 12 мамырда № 27997 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2022 жылға Алматы облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Алматинской области за 2022 год
Постановление акимата Алматинской области от 29 апреля 2022 года № 154. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 27997
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Алматинской области за 2022 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары Б. Байжұмановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі К. Бозумбаев
Алматы облысы әкімдігінің 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 154 қаулысына қосымша
2022 жылға арналған Алматы облысының мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны бір айға (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы 3 жасқа дейінгі тәрбиеленушілер үшін ата-ана төлемақысының бір айға мөлшері (теңге)

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области Б. Байжуманова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области К. Бозумбаев
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от 29 апреля 2022 года № 154
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Алматинской области за 2022 год
Наименование
Количество воспитанников в организациях дошкольного
воспитания и обучения
Средняя стоимость
расходов на один месяц на одного воспитанника в
организациях дошкольного воспитания и обучения (тенге)
Размер родительской платы
на один месяц в организациях дошкольного воспитания и обучения для воспитанников до 3 лет (тенге)
Размер родительской платы
на один месяц в организациях дошкольного воспитания и обучения для воспитанников