Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының 2016 жылғы 11 қазандағы № 03-17/39 "Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2022 жылғы 1 тамыздағы № 02-17/32 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 2 тамызда № 28993 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының 2016 жылғы 11 қазандағы № 03-17/39 "Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4010 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Алматы облысы бойынша
Тексеру комиссиясының төрағасы М. Мусаев

О признании утратившим силу постановления Ревизионной комиссии по Алматинскской области от 11 октября 2016 года № 03-17/39 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Ревизионной комиссии по Алматинской области и его писания"
Постановление Ревизионной комиссии Алматинской области от 1 августа 2022 года № 02-17/32. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2022 года № 28993
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ревизионная комиссия по Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Ревизионной комиссии по Алматинской области "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Ревизионной комиссии по Алматинской области и его писания" от 11 октября 2016 года № 03-17/39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4010).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Алматинской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Ревизионной комиссии
по Алматинской области М. Мусаев