Алматы облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 маусымдағы № 7-55 "Мемлекеттік орман қоры аумағында жеке тұлғалардың өз қажеттіліктеріне ақысыз, рұқсат беру құжаттарынсыз жабайы жеміс, жаңғақ, саңырауқұлақ, дәрілік шикізат бүлдіргендерді және орман ресурстарын жинау нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы мәслихатының 2022 жылғы 8 тамыздағы № 24-116 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 15 тамызда № 29120 болып тіркелді
Алматы облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Мемлекеттік орман қоры аумағында жеке тұлғалардың өз қажеттіліктеріне ақысыз, рұқсат беру құжаттарынсыз жабайы жеміс, жаңғақ, саңырауқұлақ, дәрілік шикізат бүлдіргендерді және орман ресурстарын жинау нормаларын бекіту туралы" 2004 жылғы 24 маусымдағы № 7-55 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1695 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Орман кодексінің 42- бабының 2, 3- тармақтарына сәйкес, облыстық мәслихаты ШЕШТІ:".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы Е. Абитов

О внесении изменения в решение Алматинского областного маслихата от 24 июня 2004 года № 7-55 "Об утверждении норм бесплатного, без разрешительных документов сбора физическими лицами на территории Государственного лесного фонда для собственных нужд дикорастущих плодов, орехов, грибов, ягод, лекарственного сырья, иных лесных ресурсов"
Решение маслихата Алматинской области от 8 августа 2022 года № 24-116. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 августа 2022 года № 29120
Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об утверждении норм бесплатного, без разрешительных документов сбора физическими лицами для собственных нужд на территории Государственного лесного фонда дикорастущих плодов, орехов, грибов, ягод, лекарственного сырья, иных лесных ресурсов" от 24 июня 2004 года № 7-55 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1695) следующее изменение:
Преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 42 Лесного кодекса Республики Казахстан, областной маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
секретаря Алматинского областного маслихата Е. Абитов