Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 1 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 19 қаңтарда № 26558 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5857 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Н. Бұлдыбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Жасыбаев

О признании утратившим силу решения акима города Талдыкорган Алматинской области от 8 января 2021 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима города Талдыкорган Алматинской области от 13 января 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2022 года № 26558
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Талдыкорган Алматинской области "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" от 8 января 2021 года № 1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5857).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Булдыбаева К. Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Жасыбаев