Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 қыркүйектегі "Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 421 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қаңтардағы № 17 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 24 қаңтарда № 26617 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 қыркүйектегі "Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 421 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4866 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қамбарұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы әкімі Н. Ертас

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылского района Алматинской области от 20 сентября 2018 года № 421 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жамбылскому району"
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 20 января 2022 года № 17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 января 2022 года № 26617
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района Алматинской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жамбылскому району" от 20 сентября 2018 года № 421 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4866).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Камбарулы.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Н. Ертас