Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 37-177 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Іле ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 шілдедегі № 23-90 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 21 шілдеде № 28866 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Іле ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №37-177 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5050 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова

О признании утратившим силу решения Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-177 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Илийском районе"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2022 года № 23-90. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2022 года № 28866
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Илийского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Илийском районе" от 9 января 2019 года № 37-177 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5050).
2. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова