Қарасай аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 19-8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 16 мамырда № 28051 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 21-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4422 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Айнабеков

О признании утратившим силу решения Карасайского районного маслихата
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 13 мая 2022 года № 19-8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 мая 2022 года № 28051
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Карасайского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 6 декабря 2017 года №21-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4422).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков