Райымбек ауданының салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 қазандағы № 272 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 21 қазанда № 30254 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Райымбек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Райымбекского района
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 5 октября 2022 года № 272. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2022 года № 30254
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Райымбекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Райымбек ауданының салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Райымбек ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек ауданының әкімі Б. Дуйсенбаев
Райымбек ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 қазандағы № 272 қаулысына қосымша
Райымбек ауданының салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендер
Аумақтық коэффиценттер
Жамбыл ауылдық округі
1
Жамбыл ауылы

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Райымбекского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Райымбекского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Аким Райымбекского района Б. Дуйсенбаев
Приложение к постановлению
Акимата Райымбекского района
от 5 октября 2022 года № 272
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Райымбекского района
Населенный пункт
Коэффициент зонирования
Жамбыльский сельский округ
1
село Жамбыл