"Талғар ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 17-96 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 32-104 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 30 қыркүйекте № 29929 болып тіркелді
Талғар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Талғар ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 17-96 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4332 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының хатшысы М. Алибеков
Талғар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 32-104
шешіміне 1-қосымша Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 17-96 шешіміне 1-қосымша
Талғар ауданы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 17 августа 2017 года № 17-96 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Талгарского района"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 28 сентября 2022 года № 32-104. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2022 года № 29929
Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Талгарского района" от 17 августа 2017 года №17-96 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4332) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Талгарского районного маслихата М. Алибеков
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 28 сентября 2022 года № 32-104
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 17 августа 2017 года № 17-96
Проект (схема) зонирования земель Талгарского района