Тұздыбастау ауылындағы атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Тұздыбастау ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 26 желтоқсанда № 31273 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Тұздыбастау ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Тұздыбастау ауылындағы атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшеге Шамғон Қажығалиев;
атауы жоқ көшеге Ұрыс хан;
атауы жоқ көшеге Мұхаммед Хайдар Дулати;
атауы жоқ көшеге Махмұд Қашқари;
атауы жоқ көшеге Жүсіп Баласағұн;
атауы жоқ көшеге Берке хан;
атауы жоқ көшеге Жошы хан;
атауы жоқ көшеге Сыпыра жырау;
атауы жоқ көшеге Тоқтамыс хан;
атауы жоқ көшеге Шалкиіз жырау;
атауы жоқ көшеге Алаша хан;
атауы жоқ көшеге Домалақ ана;
атауы жоқ көшеге Қадырғали Жалайыр;
атауы жоқ көшеге Жалаңтөс батыр;
атауы жоқ көшеге Ағынтай батыр;
атауы жоқ көшеге Бұқар жырау;
атауы жоқ көшеге Дәнеш Рақышев;
атауы жоқ көшеге Ермек Серкебаев;
атауы жоқ көшеге Шара Жиенқұлова;
атауы жоқ көшеге Роза Бағланова;
атауы жоқ көшеге Балдырған;
атауы жоқ көшеге Балқаш;
атауы жоқ көшеге Әбіш Кекілбаев;
атауы жоқ көшеге Көгал;
атауы жоқ көшеге Әлімхан Ермеков;
атауы жоқ көшеге Асқар Сүлейменов;
атауы жоқ көшеге Тұманбай Молдағалиев;
атауы жоқ көшеге Қадыр Мырзаәлі;
атауы жоқ көшеге Тайбурыл;
атауы жоқ көшеге Әзірбайжан Мәмбетов;
атауы жоқ көшеге Фариза Оңғарсынова;
атауы жоқ көшеге Сырымбет;
атауы жоқ көшеге Томирис;
атауы жоқ көшеге Герольд Бельгер;
атауы жоқ көшеге Кербез;
атауы жоқ көшеге Тостаған;
атауы жоқ көшеге Баянауыл;
атауы жоқ көшеге Лашын;
атауы жоқ көшеге Медеу;
атауы жоқ көшеге Жұмабек Оразалиев;
атауы жоқ көшеге Әбіш Базилбаев;
атауы жоқ көшеге Рахым Дюсебаев;
атауы жоқ көшеге Өкен Нұрғожаев;
атауы жоқ көшеге Ақкөз батыр Қосанұлы;
атауы жоқ көшеге Арлан;
атауы жоқ көшеге Әбілхайыр хан;
атауы жоқ көшеге Жұмекен Нәжімеденов;
атауы жоқ көшеге Әмина Өмірзақова;
атауы жоқ көшеге Халел Арғынбаев;
атауы жоқ көшеге Малайсары батыр;
атауы жоқ көшеге Шакен Ниязбеков;
атауы жоқ көшеге Сәмен батыр;
атауы жоқ көшеге Қабылиса жыра;
атауы жоқ көшеге Мөңке би;
атауы жоқ көшеге Тұрахан Қозыбаков;
атауы жоқ көшеге Шерхан Мұртаза;
атауы жоқ көшеге Кемел Тоқаев;
атауы жоқ көшеге Ұлықбек;
атауы жоқ көшеге Александр Затаевич;
атауы жоқ көшеге Құнанбай;
атауы жоқ көшеге Әнет баба Кішікұлы;
атауы жоқ көшеге Салқым Жәңгір;
атауы жоқ көшеге Адольф Янушкевич;
атауы жоқ көшеге Құман Тастанбеков;
атауы жоқ көшеге Бекет ата;
атауы жоқ көшеге Бөлтірік шешен;
атауы жоқ көшеге Өтеген батыр;
атауы жоқ көшеге Ескелді би;
атауы жоқ көшеге Балпық би;
атауы жоқ көшеге Шолпан Жандарбекова;
атауы жоқ көшеге Бикен Римова;
атауы жоқ көшеге Кәмшат Дөненбаева;
атауы жоқ көшеге Ахмет Жұбанов;
атауы жоқ көшеге Латиф Хамиди;
атауы жоқ көшеге Мағжан Жұмабай;
атауы жоқ көшеге Қанағат;
атауы жоқ көшеге Байтақ;
атауы жоқ көшеге Санжар Асфендияров;
атауы жоқ көшеге Әміре Қашаубаев;
атауы жоқ көшеге Сұлтанмұрат Торайғыров;
атауы жоқ көшеге Күләш Байсейітова;
атауы жоқ көшеге Жұмабек Тәшенов;
атауы жоқ көшеге Ордабай Сакебаев;
атауы жоқ көшеге Абдухалим Садыков;
атауы жоқ көшеге Керей хан;
атауы жоқ көшеге Алтыбақан;
атауы жоқ көшеге Ардақ;
атауы жоқ көшеге Хантәңірі;
атауы жоқ көшеге Әбілхан Қастеев;
атауы жоқ көшеге Едіге;
атауы жоқ көшеге Кейкі батыр;
атауы жоқ көшеге Қоғалы;
атауы жоқ көшеге Майқы би;
атауы жоқ көшеге Кәкімбек Астаев;
атауы жоқ көшеге Қарақат;
атауы жоқ көшеге Мұзарт;
атауы жоқ көшеге Қажымұқан.

О присвоении наименований безымянным улицам в селе Туздыбастау
Решение акима Туздыбастауского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 6 декабря 2022 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2022 года № 31273
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Туздыбастау и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 30 марта 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам в селе Туздыбастау:
безымянной улице Шамғон Қажығалиев;
безымянной улице Ұрыс хан;
безымянной улице Мұхаммед Хайдар Дулати;
безымянной улице Махмұд Қашқари;
безымянной улице Жүсіп Баласағұн;
безымянной улице Берке хан;
безымянной улице Жошы хан;
безымянной улице Сыпыра жырау;
безымянной улице Тоқтамыс хан;
безымянной улице Шалкиіз жырау;
безымянной улице Алаша хан;
безымянной улице Домалақ ана;
безымянной улице Қадырғали Жалайыр;
безымянной улице Жалаңтөс батыр;
безымянной улице Ағынтай батыр;
безымянной улице Бұқар жырау;
безымянной улице Дәнеш Рақышев;
безымянной улице Ермек Серкебаев;
безымянной улице Шара Жиенқұлова;
безымянной улице Роза Бағланова;
безымянной улице Балдырған;
безымянной улице Балқаш;
безымянной улице Әбіш Кекілбаев;
безымянной улице Көгал;
безымянной улице Әлімхан Ермеков;
безымянной улице Асқар Сүлейменов;
безымянной улице Тұманбай Молдағалиев;
безымянной улице Қадыр Мырзаәлі;
безымянной улице Тайбурыл;
безымянной улице Әзірбайжан Мәмбетов;
безымянной улице Фариза Оңғарсынова;
безымянной улице Сырымбет;
безымянной улице Томирис;
безымянной улице Герольд Бельгер;
безымянной улице Кербез;
безымянной улице Тостаған;
безымянной улице Баянауыл;
безымянной улице Лашын;
безымянной улице Медеу;
безымянной улице Жұмабек Оразалиев;
безымянной улице Әбіш Базилбаев;
безымянной улице Рахым Дюсебаев;
безымянной улице Өкен Нұрғожаев;
безымянной улице Ақкөз батыр Қосанұлы;
безымянной улице Арлан;
безымянной улице Әбілхайыр хан;
безымянной улице Жұмекен Нәжімеденов;
безымянной улице Әмина Өмірзақова;
безымянной улице Халел Арғынбаев;
безымянной улице Малайсары батыр;
безымянной улице Шакен Ниязбеков;
безымянной улице Сәмен батыр;
безымянной улице Қабылиса жырау;
безымянной улице Мөңке би;
безымянной улице Тұрахан Қозыбаков;
безымянной улице Шерхан Мұртаза;
безымянной улице Кемел Тоқаев;
безымянной улице Ұлықбек;
безымянной улице Александр Затаевич;
безымянной улице Құнанбай;
безымянной улице Әнет баба Кішікұлы;
безымянной улице Салқым Жәңгір;
безымянной улице Адольф Янушкевич;
безымянной улице Құман Тастанбеков;
безымянной улице Бекет ата;
безымянной улице Бөлтірік шешен;
безымянной улице Өтеген батыр;
безымянной улице Ескелді би;
безымянной улице Балпық би;
безымянной улице Шолпан Жандарбекова;
безымянной улице Бикен Римова;
безымянной улице Кәмшат Дөненбаева;
безымянной улице Ахмет Жұбанов;
безымянной улице Латиф Хамиди;
безымянной улице Мағжан Жұмабай;
безымянной улице Қанағат;
безымянной улице Байтақ;
безымянной улице Санжар Асфендияров;
безымянной улице Әміре Қашаубаев;
безымянной улице Сұлтанмұрат Торайғыров;
безымянной улице Күләш Байсейітова;
безымянной улице Жұмабек Тәшенов;
безымянной улице Ордабай Сакебаев;
безымянной улице Абдухалим Садыков;
безымянной улице Керей хан;
безымянной улице Алтыбақан;
безымянной улице Ардақ;
безымянной улице Хантәңірі;
безымянной улице Әбілхан Қастеев;
безымянной улице Едіге;
безымянной улице Кейкі батыр;
безымянной улице Қоғалы;
безымянной улице Майқы би;
безымянной улице Кәкімбек Астаев;
безымянной улице Қарақат;
безымянной улице Мұзарт;
безымянной улице Қажымұқан.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тұздыбастау ауылдық округі әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тұздыбастау ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы Ө. Жалғасбай

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Туздыбастауского сельского округа.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Туздыбастауского сельского округа Ө. Жалғасбай