Шымкент қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 20/179-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 тамызда № 29200 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімге қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шымкент
Решение маслихата города Шымкент от 12 августа 2022 года № 20/179-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 августа 2022 года № 29200
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Шымкент согласно приложению к настоящему решению.

2. "Шымкент қаласында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 маусымдағы № 17/155-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4161 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов
Шымкент қаласы мәслихатының

2. Признать утратившим силу решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28 июня 2017 года № 17/155-6с "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4161).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов
Приложение к решению
маслихата города Шымкент