"2022-2024 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 12/92-VII Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 21/185-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қазанда № 30017 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 12/92-VII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25833 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 561 357 341 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 221 128 982 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10 980 091 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 404 116 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 308 844 152 мың теңге;
2) шығындар – 555 721 255 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 264 486 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 400 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 664 486 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 230 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу– 230 000 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 13 декабря 2021 года № 12/92-VII "О бюджете города Шымкент на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 29 сентября 2022 года № 21/185-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2022 года № 30017. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "О бюджете города Шымкент на 2022-2024 годы" от 13 декабря 2021 года № 12/92-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25833) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 561 357 341 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 221 128 982 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10 980 091 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 404 116 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 308 844 152 тысячи тенге;
2) затраты – 555 721 255 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 264 486 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 400 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 664 486 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 230 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 230 000 тысяч тенге;

294 752
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
9 000
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
969 536
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
177 209
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
177 209
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
505 024
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
505 024
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
287 303
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
235 177
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
603
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
51 523
02
Қорғаныс
2 949 364
1
Әскери мұқтаждар
506 735
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
506 735
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
220 391
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
286 344
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2 442 629
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 023 440
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
988 544
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
34 896
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
598 069
003
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
598 069
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
821 120
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
821 120
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
15 301 383
1
Құқық қорғау қызметi
14 225 005
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
14 225 005
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету

294 752
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
9 000
9
Прочие государственные услуги общего характера
969 536
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
177 209
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
177 209
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
505 024
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне
505 024
369
Управление по делам религии города республиканского значения, столицы
287 303
001
Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне
235 177
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
603
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
51 523
02
Оборона
2 949 364
1
Военные нужды
506 735
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
506 735
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
220 391
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
286 344
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2 442 629
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 023 440
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
988 544
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
34 896
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
598 069
003
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
598 069
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
821 120
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
821 120
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
15 301 383
1
Правоохранительная деятельность
14 225 005
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
14 225 005
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы

353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 646 941
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
4 646 941
04
Емханалар
51 230
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
51 230
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
51 230
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 411 709
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 411 709
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 973
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
130 949
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
33 785
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
41 865
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 045 137
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
39 018 691
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 065 908
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
3 424 547
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 311 282
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 018 925
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 094 340
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
574 975
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
447 350
037
Әлеуметтік сауықтандыру
127 625
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
66 386
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
66 386
2
Әлеуметтiк көмек

353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 646 941
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
4 646 941
04
Поликлиники
51 230
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
51 230
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
51 230
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 411 709
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 411 709
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
159 973
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
130 949
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
33 785
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
41 865
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 045 137
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
39 018 691
1
Социальное обеспечение
4 065 908
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
3 424 547
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 311 282
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 018 925
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 094 340
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
574 975
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
447 350
037
Социальная реабилитация
127 625
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
66 386
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
66 386
2
Социальная помощь

344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
684 055
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
684 055
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
297 355
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
290 635
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 720
12
Көлiк және коммуникация
57 714 948
1
Автомобиль көлiгi
36 470 433
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
36 470 433
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
24 729 668
010
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
10 101 358
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 639 407
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
21 244 515
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
21 244 515
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
322 679
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
165 330
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
20 756 506
13
Басқалар
20 843 262
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
5 892 338
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
5 892 338
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
5 892 338
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 240 438
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
309 536
020
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
309 536
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
2 930 902
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
170 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
199 149
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 015 753
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
500 000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру

344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
684 055
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
684 055
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
297 355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
290 635
003
Капитальные расходы государственного органа
6 720
12
Транспорт и коммуникации
57 714 948
1
Автомобильный транспорт
36 470 433
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
36 470 433
007
Развитие транспортной инфраструктуры
24 729 668
010
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
10 101 358
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 639 407
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
21 244 515
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
21 244 515
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
322 679
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
165 330
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
20 756 506
13
Прочие
20 843 262
1
Регулирование экономической деятельности
5 892 338
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
5 892 338
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
5 892 338
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 240 438
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
309 536
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
309 536
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
2 930 902
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
170 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
199 149
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 015 753
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
500 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"

46 000
9
Басқалар
11 710 486
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
2 155 029
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 155 029
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
350 445
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
350 445
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
1 875 842
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 875 842
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 642 812
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 642 812
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 099 930
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 099 930
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
2 543 004
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
2 543 004
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
103 053
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
103 053
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
243 135
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
243 135
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
430 627
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
430 627
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
266 609
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
259 709
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 900
14
Борышқа қызмет көрсету
4 728 470
1
Борышқа қызмет көрсету
4 728 470
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
4 728 470
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
4 725 630
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

46 000
9
Прочие
11 710 486
123
Аппарат акима района в городе
2 155 029
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 155 029
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
350 445
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
350 445
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
1 875 842
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 875 842
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
1 642 812
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 642 812
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 099 930
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 099 930
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
2 543 004
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
2 543 004
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
103 053
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
103 053
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
243 135
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
243 135
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
430 627
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
430 627
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
266 609
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
259 709
003
Капитальные расходы государственного органа
6 900
14
Обслуживание долга
4 728 470
1
Обслуживание долга
4 728 470
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
4 728 470
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
4 725 630
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета